p10000 

Постійний набір на курси по SEO (просування сайтів в Google та Яндекс) і PPC (контекстна реклама)

Детальніше >>

   
p09999

1 квітня у Києві YouthSpeak Forum Збери молодих однодумців, что хотят змінюваті та змінюватісь. Подія стані платформою для комунікації молоді, представителей власти, роботодавців та лідерів думок, аби создать середовище для актівної комунікації та взаємодії.

Детальніше >>

   
p09998

Перша в Україні Школа Громадської адвокації розпочинає конкурсний набір. Це унікальна можлівість приєднатися до цілої армії людей, які прагнуть реалізуваті собі у громадському та політичному секторі, отримавши не лише знання, а реальний досвід впровадження змін.
Якщо ти відчуваєш у собі сили представляти інтереси громади, змінювати та розвивати своє місто, цей проект саме для тебе.

Детальніше >>

   
 p09997

 Відкрита позиція в BUILDIT Ukraine

Детальніше>>

   
p09996

Курси Cisco від NetTrain - якісна підготовка до здачі іспиту Cisco на сертифікат Ccna.

Детальніше>>

   

Міжнародна компанія INKSYSTEM запрошує на роботу
?SMM-менеджера
?SEO-оптимізатора
?Менеджера ВЕД
?Менеджера по роботі з клієнтами

Детальніше >>

 

Запрошуємо на роботу дівчат. Вимоги до працівника: знання англійської мови на початковому рівні, знання ПК. Ми надаємо комфортабельний офіс в центрі міста. гнучкий графік (позмінний), Регулярна зарплата від 5000 грн в місяць. Навчаємо. Стажування оплачується. Суть роботи полягає в особистому online спілкуванні з відвідувачами. Віртуальне спілкування це і є вся суть роботи). Кращі умови .Без особистих зустрічей !! НЕ шлюбне агенство, НЕ інтим.Работа виключно в офісе.Харьков

Детальніше >>

   
 p09995

Давайте разом вийдемо на мирний пікет і покажемо всім, що в нашій країні не буде жорстокості і безкарності !!!
Люди з добрим сердцем- збираємося на всеукраїнський мирний пікет! 16 січня в 9.30. біля центрального входу до Харківської міської ради (пл. Конституції, 7) Виходимо, щоб захистити тварин від жорстокості, і безкарних убивств.
Підтримаємо законопроект про посилення покарань для садистів, які вбивають, тих, хто слабкий і беззахисний.
В цей день пройде Всеукраїнська акція на підтримку законопроекту 5119-1 в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах.

Детальніше>>

FaLang translation system by Faboba

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой