Можливість заочного або заочно-дистанційного паралельного навчання


Відповідно до Правил прийому в нашому Університеті є можливість одночасного навчання за двома спеціальностями (паралельне навчання) за заочною або заочно-дистанційною формою (зарахування здійснюється відразу на другий курс після закінчення першого курсу денної форми навчання).

Якщо ти - активна і мисляча людина, якщо ти хочеш вирішувати реальні, практичні завдання, отримати знання і навички, завжди затребувані на ринку праці, то спеціальністю «Комп'ютерні науки», «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», «Інформаційні системи і технології» - ЦЕ ТВІЙ ВИБІР

 

dist03

У наш час інтернет-технології дозволяють навчатися дистанційно більшості бажаючих, утворивши величезну мережу з безпрецедентною кількістю інформації і залучених в навчання студентів і викладачів.

Ще якихось 50 років тому таке було неможливо уявити, а тепер це реальність, яка претендує на чільну роль в утворенні. Дистанційне навчання продовжує впевнено займати свою частку на ринку освітніх послуг планети.

На сьогоднішній день, щоб досягти успіху в будь-якій справі, необхідно постійно розвиватися, вчитися і оволодівати новими знаннями та інформацією, підвищуючи свою професійну планку - все це дозволяє зробити можливим дистанційна освіта.

Повноцінний курс дистанційної освіти не тільки надає програму лекцій, відкриваючи студентам навчальні матеріали, а й організовує процес навчання таким чином, щоб студентам було доступно і цікаво.

Тільки забезпечивши інтерес до предметів, азарт і жагу до знань, можна домогтися від студентів гарної успішності.

Тому хороша програма дистанційної освіти націлена саме на повне залучення і занурення студентів в освітній процес і подальше самоосвіта.

dist01
dist02  Основною перевагою ДО є те, що це дуже зручна і гнучка форма навчання.

Дистанційне навчання дозволяє забезпечити:

  • економію часу (не потрібно витрачати час на поїздки до місця навчання);
  • зниження витрат на проведення навчання (не потрібно витрат на оренду приміщень);
  • можливість одночасного навчання великої кількості учнів;
  • підвищення якості навчання за рахунок застосування сучасних засобів і технологій;
  • миттєвий доступ до об'ємним електронних бібліотек і баз знань;
  • створення єдиних, або галузевих освітніх середовищ і методик.

Вигода і економія подібного підходу говорять самі за себе.

 

У нашому Університеті Дистанційне навчання з'явилося в 2006 році.

І ось вже багато років викладачі кафедри ПМ і ІТ активно створюють дистанційні курси і впроваджують їх у навчальний процес.

Викладачі кафедри вже створили понад 100 дистанційних курсів.

md02

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой