Наукові досягнення та фундаментальні роботи співробітників кафедри неодноразово відзначалися дипломами і грамотами від Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, організаторів регіональних виставок-ярмарків наукових ідей і розробок і т.п.

На кафедрі постійно ведеться підготовка аспірантів, і діють науковий і методичний семінари по використанню новітніх інформаційних і телекомунікаційних технологій в прикладних задачах і навчальному процесі. Звичайно, найпрестижнішим досягненням кафедри є сотні і тисячі фахівців, які працюють в різних галузях народного господарства країни і мають хороші комп'ютерні знання завдяки зусиллям наших викладачів. Наш випускник Володимир Латкин - переможець конкурсу «Молоді архітектори України» (2000) р.

Кожен викладач кафедри залучає до науково-дослідну роботу студентів, результатом якої є друковані наукові праці та виступи на студентських наукових конференціях.

Вже стало традицією щороку організовувати в академії студентські олімпіади з інформатики та інформаційних технологій. Найкращі студенти виходять у другий тур і захищають честь академії в інших організаціях і установах.

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой