Так тримати!! Наші студенти – зірки олімпіад!!!

 

Кращі студенти кафедри прийняли участь у низці Олімпіад зі спеціальності «Комп’ютерні науки» та «Системна інженерія». Участь у таких заходах є продовженням процесу навчання, розширює світогляд, дає можливість спілкування з новими друзями, позитивно сприймається та високо оцінюється HR-менеджерами при прийомі на роботу.
Після перемоги у 1 етапу Олімпіади за спеціальністю «Комп'ютерні науки», що проходив у стінах Університету, студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1: Колосова Катерина, Романова Кристина та Лепетюха Артем взяли участь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Комп'ютерні науки» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

im01

 

В Харківському національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» проходив 2-й тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформатика». В цій олімпіаді взяли участь студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1 Колосова Катерина, Мережко Михайло, Лепетюха Артем, а також Працибуда Микита, група ПУіА 2017-1.
На цих олімпіадах були передбачені завдання згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп'ютерні науки»: дискретна математика, алгоритмізація і програмування, об'єктно-орієнтоване програмування, теорія ймовірності, чисельні методи, організація баз даних і знань, комп'ютерні мережі, операційні системи.

 

im02

 

im03    im05

 

im04

 

im06

 

В Харківському національному університеті будівництва і архітектури проходив відбірко вий, регіональний, тур Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ACM / ICPC).
Тур олімпіади відбувався наступним чином: кожній команді видається комп'ютер і від восьми до дванадцяти задач, на п'ять годин. Команди пишуть рішення на мовах програмування C, C ++, Java і ін. Далі учасники відсилають їх на тестуючий сервер. Програми тестуються на великій кількості різних вхідних тестів, невідомих учасникам. Якщо програма видала неправильну відповідь або не вклалася в обмеження за часом або пам'яті, то послала її команда отримує про це повідомлення і може послати виправлену версію. Завдання вважається вирішеною, якщо програма видала правильні відповіді на всіх тестах. На відміну від інших олімпіад, часткові рішення не враховуються.

 

im09

 

В олімпіаді взяли участь дві команди студентів кафедри ПМіІТ: 3 курс, група Сінж2015-1, 2 курс, група Сінж2016-1у.

 

im07    im08

 

В урочистій обстановці завідувач кафедри ПМіІТ Новожилова Марина Володимирівна вручила командам сертифікати про участь у відбірковому турі Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ACM / ICPC), причому одна з команд виборола право участі у наступному, національному, турі Олімпіади.

 

im10

 

im11

 

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой