Запрошуємо на Ярмарок вакансій!!!

 

21 березня 2018 р. з 12-00 до 14-00 у червоному залі Університету (перший поверх центрального корпусу) відбудеться Ярмарок вакансій. У ярмарку прийматимуть участь відомі вітчизняні та міжнародні науково-виробничі об’єднання та комп’ютерні компанії, серед яких:

НВО «Вертикаль» – виробник складних технологічних рішень, електротехнічного обладнання та програмного забезпечення стосовно контролю роботи устаткування і збільшення його робочого потенціалу.

Компанія LineUp
– комплексний маркетинг, розробка програмного забезпечення, створення та просування бізнесу.

Компанія NIX Solutions – розробка програмного забезпечення, спеціалізація в області рішень для електронної комерції в Інтернеті, технічна підтримка, консультаційні послуги.

Компанія ArtJoker
– розробка та програмування сайтів, інтернет-магазинів, мобільних додатків. Просування програмних продуктів в мережі. Запуск стартапів.

Це чудова можливість поспілкуватися безпосередньо із майбутніми роботодавцями, визначитися із місцями виробничих практик та місць дипломного проектування, дізнатися про тренди розвитку індустрії програмного забезпечення. Крім того, на відвідувачів Ярмарку вакансій очікують професійні конкурси, подарунки, приємні несподіванки, відео та фото сесія.
 
image003 
 

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой