НОВІ ГОРИЗОНТИ ІТ-ОСВІТИ: ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ КОМПАНІЄЮ CHI SOFTWARE ТА ХНУМГ ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА

11 червня 2019 у Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» Харківського національного університету міського господарства відбулось урочисте підписання угоди про співробітництво з компанією CHI Software.

p00   p01

На підписанні виступили ректор Університету, доктор з державного управління, професор Бабаєв Володимир Миколайович та Генеральний директор компанії CHI Software Черняк Євген Зельманович.

Угода передбачає:

- об’єднання зусиль для забезпечення нового рівня ІТ-освіти та інтеграції у світовий інформаційний простір;
- визначення трендів розвитку ІТ-освіти, побудову взаємодії класичної методології вищої освіти та дуальної освіти;
- розробку та впровадження нових освітніх програм на рівні бакалаврської та магістерської підготовки та бізнес-освіти;
- підготовку спеціалістів за напрямами розробки та тестування програмного забезпечення, технологій 3D-моделювання, створення додатків змішаної та віртуальної реальності, бізнес-аналітики;
- забезпечення конкурентоспроможності випускників Університету на сучасному ринку праці.

Підписання Угоди – важливий етап у розвитку ІТ-спеціальностей Університету: 122 – Комп’ютерні науки, 126 – Інформаційні системи та технології, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Передбачається, що в навчальному процесі студенти вже з другого курсу будуть брати участь у реальних ІТ-проектах, що дозволить гармонізувати процес навчання й адаптації студентів у професійній сфері.

Довгострокове співробітництво в рамках Угоди спрямоване також на створення на базі кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій інноваційного навчального центру. Лекційні та практичні заняття будуть вести як викладачі кафедри, так і провідні фахівці компанії CHI Software. Ментори IT-компанії будуть розвивати технічні навички студентів в області DevOps для взаємодії з Microsoft Azure, машинне навчання в Microsoft Azure з використанням реальних даних міських комунальних систем, Machine Learning і підготують програму курсу з програмування контролерів Raspberry Pi і Android Sense. Учні, які володіють інструментами 3D-моделювання візьмуть участь в розробці додатків, що використовують технології доповненої, змішаної і віртуальної реальностей.

По закінченню інтернатури студенти Університету стануть фахівцями в області IT і приєднаються до команди компанії. ⠀

CHI Software також проведе курси для студентів нетехнічних спеціальностей за такими напрямками: бізнес-аналітика, проектний менеджмент і тестування..

Довідка: CHI Software — центр розробки, заснований у 2006 році в Харкові (Україна), з представниками в Києві (Україна), Дніпрі (Україна), Рамат-Гані (Ізраїль) і Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США). Компанія займається розробкою програмного забезпечення в області веб-додатків, кросплатформних і нативних мобільних додатків, надає послуги з інтеграції в хмарні сервіси, а також розробляє вбудовані додатки. CHI Software надає послуги аутсорсингу і аутстафінгу відомим клієнтам і стартапам.

Відео на нашому YouTube - каналі