ВОРКШОП «УМНЫЙ ДОМ И ИНТЕРНЕТ ВЕЩЕЙ» ДЛЯ СТУДЕНТОВ ИНФОРМАЦИОННЫХ СПЕЦИАЛЬНОСТЕЙ В РАМКАХ ОБЩЕГОРОДСКОГО ПРОЕКТА OPEN IT

25 квітня відбувся навчальний воркшоп «Розумний будинок і інтернет речей» для студентів інформаційних спеціальностей закладів вищої освіти. Захід проводився в рамках загальноміського проекту Open за сприяння Kharkiv IT Cluster.

Ph 1

Проект Open IT, що проводиться на базі семи харківських закладів вищої освіти, провідних у сфері інформаційних технологій, загалом присвячений найбільш актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій, а в якості спікерів виступають представники компаній-учасників Kharkiv IT Cluster –  професіонали рівня Senior і Lead. Такі зустрічі сприяють посиленню зворотнього зв’язку від ІТ-компаній до освітніх центрів Харківського регіону. Проект Open IT складається із семи навчальних воркшопів, учасники зустрічей мають змогу отримати сертифікат.

Воркшоп «Розумний будинок і інтернет речей» проводився  Kharkiv IT Cluster’ом сумісно з кафедрою прикладної математики і інформаційних технологій за організаційної підтримки ректорату Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

Ph 2

Спікером воркшопу «Розумний будинок і інтернет речей» виступив Ігор Дицький – кандидат технічних наук, R&D-менеджер, керівник проектів ТОВ «Радмиртех», м. Харків.

Ph 3

ТОВ «Радмиртех» – це підприємство повного циклу, що успішно займається розробкою та серійним виробництвом сучасних засобів вимірювальної техніки для газової, газпереробної і інших галузей промисловості та житлово-коммунального господарства.

Ph 4

ТОВ «Радмиртех» – компанія, що швидко розвивається, є зацікавленою у молодих фахівцях, професійно підготовлених в галузі інформаційних технологій, автоматизації та приладобудування.

Завдяки злагодженій роботі співробітників кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, представників Kharkiv IT Cluster  та волотерів зустріч пройшла на високому професійному рівні.

Ph 6

Спікер зустрічі Ігор Дицький відповів на численні запитання аудиторії, відбулась цікава неформальна дискусія стосовно питань розвитку концепції «Розумний будинок» та «Розумне місто» у найближчий та віддаленій перспективі, що є велінням часу.

Ph 5

Напрям «Розумний будинок і інтернет речей» близький науковій і освітній спеціалізації кафедри прикладної математики і інформаційних технологій Університету, тому у заході активну учаcть прийняли студенти інформаційних спеціальностей 122 Компютерні науки, 126 Інформаційні системи і технології, 152 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології, за якими кафедра є випусковою.

Ph 7

Ще кілька фото наших партнерів Kharkiv IT Cluster з воркшопу «Розумний будинок і інтернет речей»:

Ph 8   Ph 9

Більше фото на сторінці Kharkiv IT Cluster у Facebook: