ЗУСТРІЧІ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ І ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ З МАЙБУТНІМИ ВСТУПНИКАМИ

День відкритих дверей Університету 13 квітня 2019 р. проходив у новітньому форматі #BeketovOpenSpace – у форматі справжнього свята. Незважаючи на дощову погоду та заняття у частині закладів середньої освіти Харківської області, в цей день до Університету завітало багато відвідувачів: майбутні вступники з батьками, вчителі, колеги.

Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій, що є випусковою з трьох інформаційних спеціальностей: 122 – Комп’ютерні науки, 126 – Інформаційні системи і технології, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, до Дня відкритих дверей запропонувала цікаві нові інтерактивні презентації.

Вже традиційно напередодні #BeketovOpenSpace викладачі кафедри відвідали підшефні школи та коледжі, розповіли про розвиток в Університеті спеціальностей інформаційної спрямованості, запросили учнів прийняти участь у заходах, відчути рівень Університету як одного з кращих в Україні.

Цього року кафедра здійснює перший випуск студентів бакалавріату за напрямом підготовки «Системна інженерія» (спеціальність 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології).

Готуючись до Дня відкритих дверей, доцент кафедри, канд. техн. наук, доцент Борис Петрович Бочаров, який відповідає за поповнення спеціальностей кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій новими вступниками, запропонував студентам-випускникам групи СІНЖ 2015-1 записати короткі відео ролики з розповідями про те, як вони навчалися і чому навчилися, де вже зараз працюють і чим корисне взагалі навчання на наших комп’ютерних спеціальностях. Студенти з інтересом відгукнулися на пропозицію і представили різноманітні відео сюжети, записані власноруч, що виглядають дуже переконливо.

Цього разу кафедра мала кілька локацій: у дзеркальному холі Університету, де доценту кафедри, канд. фіз.-мат. наук, доценту Олександру Борисовичу Костенко допомагала, як завжди, чудова четвірка друзів-студентів  групи КН 2016-1 – Братерська Наталія, Єрьомін Антон, Карась Павло та Дашковська Настя.

Ще одна локація розташувалась в одному із комп’ютерних класів кафедри прикладної математики і інформаційних технологій.

Викладачі підготували презентації спеціальностей, демонстрацію робіт студентів з 3D-моделювання, відеороліки, а також майстер-клас з розробки сайтів у середовищі Google.Cite.

Завідувач кафедри, доктор фізико-математичних наук, професор Новожилова Марина Володимирівна та Бочаров Борис Петрович розповіли про сьогодення та перспективи розвитку спеціальностей, за якими кафедра є випусковою, про встановлення міцних зв’язків з провідними ІТ-компаніями, про співробітництво з ІТ-кластером м. Харкова, про рівень зарплат та широкий спектр застосування знань та вмінь випускників в ІТ-сфері.

Гостями кафедри були представники Слобожанського ліцею № 1, Бабаєвської загальноосвітньої школи, шкіл №157 та № 162 м. Харкова, Харківського політехнічного ліцею.

Були і коледжі: Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ "ХПІ" і житлово-комунальний коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

Всі відвідувачі отримали вичерпну інформацію щодо спеціальностей кафедри прикладної математики і інформаційних технологій як на денну, так і прискорену форми навчання, докладну характеристику особливостей сьогорічної вступної кампанії, запрошення на подальші заходи кафедри, а також відповіді на всі запитання, які їх цікавили. У підсумку всі залишилися задоволені спілкуванням.

Окремо з вдячністю потрібно відзначити організацію груп майбутніх вступників з боку головного організатора Дня відкритих дверей, Директора Центру доуніверситетської освіти і кар`єри Тетяни Василівни Малиніної.