Воркшоп «Розумний будинок і інтернет речей» для студентів технічних спеціальностей в рамках загальноміського проекту Open IT

Дата проведення: 25.04.2019
Місце: аудиторія 320 центрального корпусу
Час: 17:00 - 18:30
Регістрація – на сторінці проекту Open IT за посиланням https://it-kharkiv.com/ru/projects/open-it-2019/

openIT

Запрошуємо до участі студентів та викладачів у проекті Open IT, що впроваджується Kharkiv IT Cluster’ом сумісно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова.

Open IT – це серія навчальних воркшопів для студентів технічних спеціальностей семи харківських закладів вищої освіти, провідних у сфері інформаційних технологій. Заходи будуть присвячені найбільш актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій, і проводитимуться представниками компаній-учасників Kharkiv IT Cluster.

Спікери воркшопу: професіонали рівня Senior і Lead.

Мета проекту: підвищити мотивацію студентів до глибокого опрацювання трендових напрямів інформаційних технологій, збільшити кількість молодих фахівців трендових IT професій.