ПРЕЗЕНТАЦИЯ СОЗДАНИЯ CISCO ACADEMY - АКАДЕМИИ СЕТЕВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ НА БАЗЕ КАФЕДРЫ ПРИКЛАДНОЙ МАТЕМАТИКИ И ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

Ph1

23 січня 2019 року на кафедрі прикладної математики і інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у співдружності з Academy Support Center при Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулась презентація створення

CISCO ACADEMY – АКАДЕМІЇ МЕРЕЖЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Компания CISCO - мировой лидер в области сетевых технологий - предлагает программу профессионального и карьерного роста в сфере информационных технологий в рамках единой платформы обучения.

Компанія CISCO – світовий лідер в галузі мережевих технологій – пропонує програму професійного та кар'єрного зростання в сфері інформаційних технологій  в рамках єдиної платформи навчання.

Програма навчання містить множину навчальних курсів, серед яких:

• Проектування, адміністрування комп'ютерних мереж.
  • Безпека в комп'ютерних мережах.
  • Інтернет речей.
  • Архітектура  і обслуговування комп'ютера, операційні системи.
  • Програмування (С++, Python).

По результатам навчання є можливість отримати сертифікат Академії CISCO встановленого зразку.

Керівники Центру підтримки академій CISCO при НТУ «ХПІ» Наталія Дженюк та Максим Толкачов розповіли про освітні технології CISCO, про можливості включення курсів CISCO в навчальні плани спеціальностей, що розвиваються у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

У презентації прийняли участь викладачі кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, начальник інформаційно-обчислювального центру Університету Пан Микола Павлович, завідувач кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст Калюжний Дмитро Миколайович, заступник директора Центра технологій дистанційної освіти Університету Анісімов Олександр Михайлович.

Ph2

Ph3

Команду CISCO ACADEMY при Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова на цьому етапі складають:

• Новожилова Марина Володимирівна –  NetAcad Success Lead, NetAcad Instructor,
  • Пан Микола Павлович – NetAcad Instructor,
  • Булаєнко Марина Володимирівна – NetAcad Instructor,
  • Назірова Тетяна Олександрівна – NetAcad Instructor,
  • Карпенко Микола Юрійович – NetAcad Instructor.

В рамках Угоди про співробітництво з компанією CISCO складено стратегічний план розвитку, розрахований на три роки, що передбачає організацію навчання студентів Університету за курсами CISCO як у рамках дисциплін навчального плану, так і в рамках можливостей додаткової освіти, координацію дій та навчання інструкторів, розширення спектру курсів CISCO.

Ph4