ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТВОРЕННЯ CISCO ACADEMY – АКАДЕМІЇ МЕРЕЖЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА БАЗІ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ І ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Шановні колеги, шановні студенти!

23 січня 2019 року на кафедрі прикладної математики і інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у в співдружності з Academy Support Center Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

відбудеться презентація створення

CISCO ACADEMY – АКАДЕМІЇ МЕРЕЖЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Компанія CISCO – світовий лідер в галузі мережевих технологій – пропонує програму професійного та кар'єрного зростання в сфері інформаційних технологій в рамках єдиної платформи навчання.

Програма навчання містить множину навчальних курсів, по результатам навчання є можливість отримати сертифікат за курсами:
  • Проектування, адміністрування комп'ютерних мереж.
  • Безпека в комп'ютерних мережах.
  • Інтернет речей.
  • Архітектура і обслуговування комп'ютера, операційні системи.

Презентація CISCO ACADEMY відбудеться за адресою:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

61002, Україна, місто Харків, вулиця Маршала Бажанова, 17,

кафедра прикладної математики і інформаційних технологій,

ауд. 426 (центральний корпус), початок о 14-20.