ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 
КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ,
СИСТЕМНА ІНЖЕНЕРІЯ (АВТОМАТИЗАЦІЯ І КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ)!
 
big
 
Першого вересня 2018 року відбулась хвилююча святкова подія - Посвячення у студенти Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.!
   
p0 0
 
Цього року 42 першокурсники поповнили дружню креативну цілеспрямовану команду студентів комп’ютерних спеціальностей кафедри прикладної математики і інформаційних технологій.
 
День Першого вересня 2018 року – був наповнений багатьма значними подіями для першокурсників, батьків та викладачів.
 
p1pl
 
Студентів та батьків тепло зустріли в актовій залі університету на загальних зборах першокурсників факультету менеджменту. Перед студентами виступили творчі колективи студентського клубу університету.
 
p1 0
 
Студенти почули щирі привітання і побажання успішного навчання від декану факультету менеджменту, професора Писаревського Іллі Матвійовича, завідувачів кафедр факультету.
 
p1 1
 
Студентське життя – різнобарвне, яскраве, студенти –бекетовці – мають безліч талантів, що підтвердила у своєму виступі директор клубу Наталія Анатоліївна Чеботкова, яка запросила студентів до участі у різноманітних артистичних колективах Університету.
 
p2
 
Святкові заходи продовжились в аудиторії кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, де в щирому спілкуванні в невимушеній атмосфері прийняли участь студенти, батьки, завідуюча кафедри Новожилова Марина Володимирівна, Борис Іванович Погребняк, Олена Олександрівна Петрова, Тетяна Сергіївна Сенчук та інші викладачі.
 
p3
 
p3
 
p4
 
p5
 
Після екскурсії університетом та знайомства з представниками студентської профспілки першокурсники зібрались у парковій зоні подвір’я біля центрального входу Університету на урочисте відкриття Свята до Дня Знань для студентів, батьків та співробітників Університету.
 
p6
 
У святі прийняли участь шановні гості: керівники Харківської області та міста Харкова – Чернов Сергій Іванович – голова Харківської обласної ради (http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/20010-universitet-miskogo-gospodarstva-vidznachiv-den-znan), Терехов Ігор Олександрович – перший заступник міського голови м. Харкова (http://www.city.kharkov.ua/ru/news/-39672.html ).
 
p7
 
Програма свята включала вітання ректора Університету професора Володимира Миколайовича Бабаєва, який поставив першу п’ятірку у символічну залікову книжку першокурсника за успішне складання ЗНО і вступ в Університет
 
p8
 
Гостей і учасників свята привітав Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії. Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародного конкурсу диригентів Янко Ю.В.
 
Колектив кафедри прикладної математики і інформаційних технологій вітає першокурсників, бажає їм звершень в навчанні, успіхів на всіх сходинках дорослого життя, міцного здоров’я,благополуччя в їх сім’ях та злагоди!!
 
p15
 
p9
 
p10
 
p11
 
p12
 
p13
 
p14
 
p16
 
p17
 
p18
 

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой