ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИЦТВО З ІТ-КОМПАНІЄЮ SOFTSERVE

15 січня 2020 року на кафедрі прикладної математики та інформаційних технологій відбулась робоча зустріч із представниками ІТ-компанії SoftServe. SoftServe – це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Спеціалісти компанії Даніелла Ковальова та В’ячеслав Лаптєв розповіли викладачам кафедри про академічні ініціативи компанії, про можливості подальшого співробітництва та працевлаштування випускників.

Компанія SoftServe пропонує можливості для подальшого розвитку та зростання ІТ-спеціаліста через розвинену систему стажувань, вебінарів, додаткових поглиблених курсів з новітніх інформаційних технологій, професійних конкурсів.

Даніелла та В’ячеслав з інтересом ознайомились із контентом робочих програм освітніх програм «Інформаційні системи та технології спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, а також Комп’ютерні науки спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Відбулась жвава та неупереджена розмова щодо шляхів удосконалення змісту робочих програм та засобів викладання професійно-орієнтованих дисциплін.