ПРОЕКТ OPEN IT – МАСШТАБНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІТ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

 

p1
 
Другий рік поспіль викладачі та студенти кафедри прикладної математики і інформаційних технологій приймають участь в організації та проведенні загальноміського проекту OPEN IT – серії воркшопів для тих, хто мріє працювати в IT індустрії, що проходить за сприяння Kharkiv IT Cluster!
 
У 2018/2019 навчальному році заходи OPEN IT проходили в семи партнерських університетах
 
 
 
у тому числі – у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова.
 
p4
 
p4
 
Спікерами воркшопів стали співробітники IT компаній, фахівці рівня senior, lead, С-level.
 
Сучасна IT індустрія налічує близько 20 професій, залучених до циклу створення програмних додатків, кожні 5 років з’являються ще 10 нових.
 
Blockchain, Machine Learning, VR, Big Data – в ТОПі популярних в світі напрямів, і усі вони представлені в Україні. Досвідчені спікери, які не один рік провели у проектах, допомогли слухачам воркшопу побачити багатогранність галузі.
 
У поточному навчальному році стартував Проект OPEN IT 2.0 – другий сезон серії навчальних воркшопів для студентів, що присвячений знайомству з нетехнічними професіями IT індустрії. Прослухавши весь курс воркшопів другого сезону, учасники отримають базові знання, знайомство з професіоналами IT- галузі та відповіді на питання, що цікавлять.
 
Учасники, які відвідали більш ніж три воркшопи цього сезону, зможуть потрапити в унікальний закритий Junior Club, де вони отримають нові знання та досвід на практичних заняттях від фахівці IT-індустрії.
 
Спікерами проекту OPEN IT 2.0 також виступлять фахівці рівня senior і вище.
 
7 листопада 2019 р. В Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова, в Центрі Мегаполіс відбувся воркшоп Від Quality до Assuranse. На цьому воркшопі QA Lead NIX Solutions – Дмитро Жовнір розповів слухачам про те, хто такий Quality Assurance engineer!
 
p2
 
p3
 
Наші викладачі та студенти кафедри і студенти харківських закладів вищої освіти ознайомилися з такими питаннями:
 
- хто такий QA-фахівець і чим займається; - які обов'язки у QA-фахівця;
- як почати роботу і який необхідно мати background;
- переваги і труднощі професії;
- куди рухатися далі і як виглядає кар'єрний шлях фахівця.
 
Професія QA-фахівця стане у нагоді тому, кого приваблює можливість покращувати якість продукту, вивчати різні технології і застосовувати свої аналітичні здібності.
 
Детальніше о проекті Open ІТ 2.0 можливо ознайомитися на сайті:
 
 

FaLang Language Switcher

Новости с датой