ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОСВІТНЬОГО КОМІТЕТУ KHARKIV IT CLUSTER

 

p01
 
30 жовтня 2019 року завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій професор Новожилова Марина Володимирівна прийняла участь у засіданні Освітнього комітету Kharkiv IT Cluster! https://it-kharkiv.com/.
 
Kharkiv IT Cluster – Харківська громадська спілка, яка з 2015 року об’єднує провідні IT-компанії, місцеву владу та заклади вищої освіти для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста. Місія організації – поступова трансформація м. Харкова в IT-центр міжнародного масштабу.
 
Ключовим напрямом діяльності Kharkiv IT Cluster! є розвиток освіти мегаполісу і насичення ринку кадрами, а також запуск освітніх платформ: Kids2IT, Students2IT, Kharkiv IT Unicorns.
 
p06
 
На засіданні Освітнього комітету яке пройшло під головуванням виконавчого директора Kharkiv IT Cluster! Ольги Шаповал обговорювались такі питання:
 
• презентація результатів освітніх проектів минулого навчального року;
• презентація результатів проектів в новому навчальному році;
• презентація-старт нових проектів і планування робочих груп.

 

p02
 
В засіданні Освітнього комітету Kharkiv IT Cluster! також прийняла участь член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), член Національної команди експертів з реформування вищої освіти ЕРАЗМУС+ Золотарьова Ірина Олександрівна.
 
p03
 
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова приймає активну участь у освітніх проектах Kharkiv IT Cluster!: Open IT, Open IT 2.0, Junior Club, а також в новому проекті ProfClub! https://it-kharkiv.com/projects/profclub/, який є спеціальним клубом для викладачів вищих навчальних закладів та технікумів всіх рівнів кваліфікації та створюється з метою організації професійного community для взаємного обміну знаннями і досвідом між викладачами та експертами IT галузі.
 
Особливість ProfClub! в тому, що учасники зможуть не тільки зустрічатися в неформальній обстановці для обговорення нагальних питань, а й згодом актуалізувати свої знання і навички за допомогою навчання в проекті Professors2IT.
 
Крім того, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова приймає участь у новому проекті Kharkiv IT Cluster – у проекті # Поступайте_в_ХА. https://it-kharkiv.com/postupaj-v-ha/.
 
p04
 
p05
 

FaLang Language Switcher

Новости с датой