НІЧ НАУКИ 2019!

 

p01
 
21 вересня 2019 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова приймав участь у загальноміському заході «Ніч науки 2019». Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій представила три цікавих локації.
 
Перша локація: Управління штучним інтелектом. Створення комфортного середовища для життя.
 
Штучний інтелект – це галузь інформаційних технологій, що визначає тренди розвитку світової науки та формує майбутнє. Ментор цієї локації, співробітник кафедри Левіков Юрій Володимирович запросив відвідувачів до знайомства із секретами штучного інтелекту.
 
Як працює штучний інтелект? Що таке нейронні мережі? Machine Learning та Big Data? Як створити комфортне середовище для життя та професійної реалізації? Ці та інші питання щодо створення розумного будинку та розумного міста були у центр уваги відвідувачів локації.
 
Значний інтерес учнів та їх батьків викликав веселий робот 4WD 4 Wheel Drive Mobile Robot Platform Smart Car Chassis for Arduino Compatible SCM MCU – саморушний пристрій, запрограмований таким чином, що рухається по пропонованій траєкторії, яку пристрій розпізнає, аналізуючи колір траєкторії.
 
p02
 
p03
 
p04
 
p04 1
 
Друга локація: Інтернет – це четвертий вимір нашого життя. Майстер-клас від професіоналів з розробки вебсайтів.
 
Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій є випусковою за трьома інформаційними спеціальностями, які сьогодні дуже затребувані в реальній економіці.
 
Інтернет – це четвертий вимір нашого життя. І дана локація дає змогу почуватися легко і невимушено у кіберпросторі, познайомитися з основами веб-програмування, front-end розробки, оволодіти приймами блогінгу, типографіки, розмітки тексту, дізнатися про юзабіліті веброзробки, про методи розміщення в хмарі.
 
Безумовно, глибокі професійні знання можна отримати лише при навчанні в університеті, але вчитися - завжди цікаво. На локації було проведено ділову гру - бліц майстер клас роботи з хмарними технологіями Google на прикладі створення сайту-візитки засобами sites.google.com.
 
p10
 
Третя локація кафедри: Стань genius у кіберспорті!
 
Локацію було присвячено кіберспорту – новій захоплюючій галузі ІТ, що стрімко розвивається в Україні та в усьому світі. У багатьох країнах цей вид спорту визнаний офіційно. Змагання регулярно проходять по всьому світу як online, так і offline.
 
Вже сьогодні призовий фонд чемпіонату світу з кіберспорту більше ніж у Grand Slam турнірів з великого тенісу. Іншими словами, це хороша можливість постійного заробітку.
 
Щоб стати професійним гравцем, потрібен потужний комп'ютер, хороший Інтернет, знання хмарних інформаційних технологій і місяці тренувань.
 
Існує 13 ігор, за якими в усьому світі проходять турніри. Найпопулярніші ігри - це:

• League of Legends (1-е место рейтинга Newzoo)
• Counter-Strike: Global Offensive (5-е место)
• Dota 2 (11-е место)
• Heroes of the Storm (14-е место)
• StarCraft 2 (20-е место)
 
На даній локації кафедри завдяки нашим студентам в одній з комп’ютерних лабораторій кафедри був організований ігровий майданчик, де відвідувачі отримали можливість розкрити свій талант, випробувати свої сили в змаганні з друзями в Counter Strike 1.6.
 
p06
 
p07
 
p08
 
p09
 

Ці локації визвали неабиякий інтерес у відвідувачів заходу.

Загалом гостями кафедри стали більше 150 учнів шкіл м. Харкова та Харківської області, різного віку та їх батьків.

Велику допомогу в організації, розгортанні та проведенні локацій надали студенти кафедри:

Наталуха Віталій (гр. КН 2018-1),
Сорокін Марк (гр. УП(кн)2019-1),
Іванов Олег (гр. СІНЖ 2019-1),
Шевченко Дмитро (гр. СІНЖ 2019-1),
Лозинський Кирило (гр.. КН 2019-1),
Снурніков Микита (гр.. КН 2019-1),
Галіч Олександр (гр. ЕТ 2018-1).

 

FaLang Language Switcher

Новости с датой