УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПАНІЇ CHI SOFTWARE НА БАЗІ КАФЕДРИ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ І ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

В рамках угоди про співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова та ІТ компанією СНІ SOFTWARE на базі кафедри прикладної математики і інформаційних технологій 10 вересня 2019 року введено в дію навчально-наукову лабораторію «Інтернет речей». Відкриття лабораторії «Інтернет речей» є першим важливим етапом створення багатофункціонального навчального центру компанії CHI SOFTWARE.
 
image001
 
В заході прийняли участь – ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова професор В.М. Бабаєв, президент компанії CHI SOFTWARE Є. З. Черняк, перший проректор університету, професор Г. В. Стадник, проректор університету з наукової роботи професор М. К. Сухонос, СЕО компанії CHI SOFTWARE А. П. Кудряшов, начальник інформаційно-обчислювального центру університету, професор М. П. Пан, декан факультету менеджменту, професор І.М.Писаревський, завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, професор М.В. Новожилова, викладачі та студенти університету.
 
image003
 
СЕО компанії CHI SOFTWARE А.П. Кудряшов представив цілі створення та концепцію лабораторії «Інтернет речей».
Ця лабораторія є унікальною для м. Харкова. Це справжній інноваційний освітній осередок, що сприяє залученню студентів ІТ спеціальностей до проведення наукових досліджень у сферах розробки вбудованих систем та Інтернету речей.
 
image005
 
Лабораторія містить 14 робочих місць, обладнаних комп’ютерами та приладами, необхідними для створення та конструювання «розумних пристроїв».
Відтепер в лабораторії відбуватимуться лекційні та лабораторні заняття з предметів «Інженерія проектування програмно-технічних комплексів на базі промислових контролерів», «Програмування систем автоматизації складних технологічних об’єктів», «Програмування мікроконтролерів», які будуть вести як викладачі кафедри, так і провідні фахівці компанії CHI SOFTWARE.
Ментори компанії будуть розвивати технічні навички студентів з програмування контролерів Raspberry Pi і Android Sense.
Важливість проекту визначена спрямованістю на реальні завдання сучасного великого міста та його інфраструктурних складових.
 
image007
 
До студентів та викладачів університету звернувся президент компанії CHI SOFTWARE Є. З. Черняк. Він побажав студентам успіхів у оволодінні знаннями та компетенціями, необхідними для досягнення конкурентоспроможного рівня на ринку праці. Сьогодні Україна, українські професіонали: програмісти та розробники інформаційних систем займають провідні місця в галузі інформаційних технологій. Навчальна лабораторія «Інтернет речей» є платформою для об'єднання зусиль щодо забезпечення нового рівня ІТ освіти та інтеграції у світовий інформаційний простір, визначення трендів розвитку ІТ освіти.
 
image009
 
Начальник інформаційно-обчислювального центру університету, професор М. П. Пан, який є куратором проекту від університету, окреслив подальші плани розвитку навчального центру. Попереду велика та цікава робота – введення в дію лабораторії Big Data, втілення в життя сумісних наукових на навчальних проектів. Микола Павлович Пан виразив подяку співробітникам компанії Андрію Кудряшову, Яні Мовсесян за конструктивну співпрацю, творчий підхід до справи.
 
image011
 
З вітанням виступив ректор Університету, професор В. М. Бабаєв. Університет приділяє велику увагу розвитку освітніх програм з комп’ютерних наук, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. В університеті започатковано три спеціальності інформаційної спрямованості, за всіма рівнями підготовки: бакалаврат, магістратура, підготовка докторів філософії, більше 200 студентів наразі навчається на випусковій кафедрі прикладної математики і інформаційних технологій. Наш вищий навчальний заклад є флагманом втілення у життя концепції «цифровий університет», що, поряд з іншим, сьогодні дозволяє бути у п’ятірці кращих вищих навчальних закладів міста Харкова.
 
image013
 
Тому цілком природно, що нещодавно започатковане співробітництво з нашими партнерами – відомою ІТ компанією CHI Software вже практично реалізується у навчальні лабораторії із сучасним обладнанням. Більш того, фахівці компанії прийдуть у лекційні аудиторії та навчальні класи, приймуть участь у викладанні навчальних дисциплін. Це є великою конкурентною перевагою, що наші магістри та кращі бакалаври будуть мати можливість безпосереднього спілкування з професіоналами-практиками, поруч з ними працювати над реальними проектами.
 
Фахівці компанії CHI SOFTWARE провели у лабораторії «Інтернет речей» майстер-клас для студентів, викладачів, керівництва університету, гостей свята.
 
image017
 
image019
 
image021
 
image023
 

FaLang Language Switcher

Новости с датой