ПОЗДОРОВЛЯЄМО ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ

firework

Шановні студенти, шановні батьки!

Поздоровляємо Вас з Новим навчальним роком! Новий навчальний рік є початком нових планів, нових зустрічей, нових знань. Попереду тільки найцікавіше і захоплююче. Це прекрасна пора життя, пора незрівняних можливостей. Ми вітаємо вас з Днем Знань і бажаємо успішного навчання і творчих перемог. Нехай ваші будні ніколи не будуть сірими, навчання – завжди цікавим і насиченим, а заліки та екзамени - неважкими. Зі святом!

Цього року на перший (другий) курс бакалаврату та магістратури спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 126 Інформаційні системи і технології – прийнято більш ніж 90 студентів. Це потужне поповнення команди студентів – бекетовців.

Ми раді вітати Вас, шановні першокурсники, в нашому університеті. Бажаємо Вам творчої наснаги, доброго настрою, нових корисних знань, активної життєвої позиції. Будьте першими у всьому і завжди!

p4  p