Круглий стіл «Сучасні методи захисту інформації»

image001

17 жовтня 2017 року на кафедрі прикладної математики та інформаційних технологій (ПМ і ІТ) в рамках постійно діючого науково-методичного семінару кафедри відбувся круглий стіл «Сучасні методи захисту інформації».

У заході взяли участь наші гості - провідні фахівці кафедри захисту інформації Запорізького національного технічного університету канд. техн. наук доцент Козина Галина Леонідівна і канд. техн. наук, доцент Неласая Анна Вікторівна.

Під час зустрічі обговорювалися питання забезпечення інформаційної безпеки, як в корпоративних мережах, так і в мережах загального користування, сервіси та механізми безпеки.

Актуальність цієї проблематики пов'язана з різким розвитком сфери розподіленої обробки даних, електронних послуг і електронної комерції.

Розглядалися тонкощі механізмів захисту комп'ютерних мереж на основі сучасних криптографічних алгоритмів і протоколів, принципи функціонування стеків протоколів SSL / TLS і їх можливості.

Учасники круглого столу обмінялися думками з методики викладання і дисциплін, пов'язаних з питаннями захисту електронної інформації.

На закінчення наші колеги презентували кафедрі ПМ і ІТ авторську розробку - навчальний посібник «криптопротоколів: схеми цифрового підпісу».