Літня програмістська практика студентів спеціальностей КН і СІНЖ

За час проходження практики студенти груп КН 2015-1, СІНЖ 2015-1, КН 2016-1н, СІНЖ 2016-1у вивчили і використовували для вирішення практичних завдань сучасні інформаційні хмарні технології Microsoft Azure.

Microsoft Azure - це повністю хмарна платформа, в якій можна розмістити існуючі програми. З її допомогою можна оптимізувати розробку нових додатків і навіть розширити можливості локальних додатків.

Azure інтегрує хмарні служби, які необхідні для розробки, тестування, розгортання додатків і управління ними, надаючи всі переваги хмарних обчислень.

Розмістивши свої додатки в Azure, можна почати з малого і незначно масштабувати додатки у міру зростання потреб клієнтів. Azure також пропонує надійність, необхідну для високодоступних додатків.

Портал Azure дозволяє легко управляти всіма службами Azure. Для програмного управління службами можна також використовувати інтерфейси API служб і шаблони.