ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ,
СИСТЕМНА ІНЖЕНЕРІЯ (АВТОМАТИЗАЦІЯ І КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ)!

big

Першого вересня 2018 року відбулась хвилююча святкова подія - Посвячення у студенти Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.!

p0 0

Цього року 42 першокурсники поповнили дружню креативну цілеспрямовану команду студентів комп’ютерних спеціальностей кафедри прикладної математики і інформаційних технологій.

День Першого вересня 2018 року – був наповнений багатьма значними подіями для першокурсників, батьків та викладачів.

p1pl

Студентів та батьків тепло зустріли в актовій залі університету на загальних зборах першокурсників факультету менеджменту. Перед студентами виступили творчі колективи студентського клубу університету.

p1 0

Студенти почули щирі привітання і побажання успішного навчання від декану факультету менеджменту, професора Писаревського Іллі Матвійовича, завідувачів кафедр факультету.

p1 1

Студентське життя – різнобарвне, яскраве, студенти –бекетовці – мають безліч талантів, що підтвердила у своєму виступі директор клубу Наталія Анатоліївна Чеботкова, яка запросила студентів до участі у різноманітних артистичних колективах Університету.

Святкові заходи продовжились в аудиторії кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, де в щирому спілкуванні в невимушеній атмосфері прийняли участь студенти, батьки, завідуюча кафедри Новожилова Марина Володимирівна, Борис Іванович Погребняк, Олена Олександрівна Петрова, Тетяна Сергіївна Сенчук та інші викладачі.

Після екскурсії університетом та знайомства з представниками студентської профспілки першокурсники зібрались у парковій зоні подвір’я біля центрального входу Університету на урочисте відкриття Свята до Дня Знань для студентів, батьків та співробітників Університету.

У святі прийняли участь шановні гості: керівники Харківської області та міста Харкова – Чернов Сергій Іванович – голова Харківської обласної ради (http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/20010-universitet-miskogo-gospodarstva-vidznachiv-den-znan), Терехов Ігор Олександрович – перший заступник міського голови м. Харкова (http://www.city.kharkov.ua/ru/news/-39672.html ).

Програма свята включала вітання ректора Університету професора Володимира Миколайовича Бабаєва, який поставив першу п’ятірку у символічну залікову книжку першокурсника за успішне складання ЗНО і вступ в Університет

Гостей і учасників свята привітав Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії. Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародного конкурсу диригентів Янко Ю.В.

Колектив кафедри прикладної математики і інформаційних технологій вітає першокурсників, бажає їм звершень в навчанні, успіхів на всіх сходинках дорослого життя, міцного здоров’я,благополуччя в їх сім’ях та злагоди!!