Три складових твого успіху: ХОЧУ, МОЖУ, ПОТРІБНО

21 березня 2018 у нашому університеті відбувся ярмарок вакансій.

p001    p002

Цей захід проходить у нас щорічно і є важливим для студентів, які відповідально ставляться до вибору місця роботи.

p004    p007

Вибір місця роботи багато значить для кожної людини. Це багато в чому визначає подальшу долю.
Твоя майбутня робота - це не тільки твій добробут, а й реалізація твоїх бажань. Всі хочуть бути успішними, але така можливість виникає тільки тоді, коли «ХОЧУ», «МОЖУ» і «ПОТРІБНО» перетинаються. Тому Ярмарок вакансій не тільки для того, щоб фірми вибирали співробітників, але і майбутні співробітники вибирали свою фірму, в якій вони досягнуть успіху.

p006    p008

Представники майбутніх роботодавців та наші студенти змогли поспілкуватися в неформальній обстановці, краще пізнати один одного.
Слід зауважити, що свої фірми представили теж молоді люди, трохи старше наших студентів, тому і розмова склався плідний, виникало багато питань, що стосуються не тільки виробництва, а й корпоративного клімату в фірмах.
Ми сподіваємося, що і після ярмарку зв'язок з фірмами буде підтримана. Такі зустрічі допомагають молодим людям краще орієнтуватися величезному і бурхливо розвивається ринку праці IT технологій.

p005    p009

Атмосфера панувала дружня і невимушена. На фото ви бачите як співробітники фірми NIX SOLUTION проводять фізкультурно-пісенний конкурс з призами. До слова, ця фірма запросила наших студентів на тестування по декількох програмах.
p010    p011

Дуже приємне враження склалося від фірми OWEN, яка розробляє і виробляє електронні прилади для автоматизації практично будь-який сфери діяльності. Оскільки виник взаємний інтерес, планується екскурсія на фірму, що бажають взяти участь - стежте за оголошеннями на сайті.

p003    p012

Важливий момент: на ярмарку були представлені не тільки комп'ютерні фірми, а й комунальні підприємства, будівельні фірми, тощо. Такі підприємства теж мають потребу у фахівцях комп'ютерних галузей, тому не слід відкидати і такі можливості працевлаштування.