Зустріч зі студентами Харківського державного політехнічного коледжу

20 грудня 2017 року відбулася зустріч старшого викладача кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Марії Юріївни Воєводіної зі студентами Харківського державного політехнічного коледжу.

Марія Юріївна познайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної компанії, спеціальностями кафедри ПМіІТ, навчальної та науково-лабораторною базою ХНУМГ імені А.М. Бекетова, розповіла про різні форми продовження навчання в нашому ВНЗ.

На зустрічі були присутні 50 студентів-випускників спеціальностей «Комп'ютерна інженерія», «Автоматизація та комп'ютерно - інтегровані технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Зустріч відбулася за сприяння Центру заочно-дистанційного навчання та Центру доуніверситетської освіти і кар'єри. На ній також виступили заступник директора заочно-дистанційного навчання доц. Яцюк М.В., доц. кафедри електричного транспорту Кобець А.М., доц. кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Білим П.О.