Відвідування Музею програмного забезпечення і комп'ютерної техніки студентами спеціальностей «Комп'ютерні науки», «Системна інженерія»

У листопаді студенти першого та другого курсів ІТ-спеціальностей нашого Університету разом зі старшим викладачем Штельмах О.Н. відвідали музей програмного забезпечення і комп'ютерів. Екскурсію провів Олег Дьяченко. Було дуже цікаво. Співробітники та студенти випускаючої кафедри прикладної математики та інформаційних технологій організовують свій власний музей в аудиторії 226. Музей містить вже понад 50 експонатів. Ведеться спільна робота з класифікації та опису експонатів. Почав цей проект канд. техн. наук, доцент Євдокимов А. А. Наші студенти підхопили це починання. Робота велика і дуже цікава. Запрошуємо взяти участь в цьому проекті всіх зацікавлених студентів.