Зустріч з батьками студентів

22 листопада на кафедрі прикладної математики та інформаційних технологій за участю завідуючої кафедрою, професора Новожилової Марини Володимирівни, провідних викладачів кафедри відбулася зустріч з батьками студентів спеціальностей"Комп'ютерні науки" (122), "Інформаційні системи та технології" (126), "Автоматизація та комп'ютерно - інтегровані технології" (151), за якими кафедра є випускаючою.

Викладачі кафедри представили повну інформацію про освітні та наукові напрямки діяльності кафедри, про спеціальності бакалаврату та магістратури, які розвиваються кафедрою, про систему оцінювання знань студентів, про можливості проходження практик та майбутнього працевлаштування.

На зустрічі були детально висвітлені заходи, що проводяться в рамках університету, факультету та кафедри для організації навчального процесу, навчально-виховної роботи, а також можливості, які надаються студентам для професійного зростання, участі в наукових конференціях і конкурсах і олімпіадах. Були вислухані думки батьків щодо майбутнього працевлаштування випускників спеціальностей.
Батьки з інтересом переглянули презентацію кафедри, фільм про університет, ознайомилися зі змістом оновленого сайту кафедри.

Виховна робота кафедри і університету в цілому спрямована на формування професійно і соціально компетентної особистості, з активною життєвою позицією, яка вміє приймати рішення і нести за них відповідальність. Кафедра через інститут кураторства активно працює з батьками студентів, оперативно вирішуючи поточні питання організації навчального процесу.
Разом з тим такі зустрічі - це ще й можливість передачі важливої ​​педагогічної інформації, коли викладачі можуть відповісти на запитання батьків, дати індивідуальний рада, рекомендації . Іншими словами, такі зустрічі - це формування соціально-педагогічного партнерства, дієва форма співпраці, що дозволяє зробити процес освіти і виховання більш відкритим.
Зустріч батьків і викладачів пройшла в теплій дружній обстановці.