pic Шановні студенти!

Вам надається хороша можливість спробувати реалізувати себе в студентській науковій роботі. Пропонується три напрямки, можна (і потрібно) взяти участь в кожному з них. Починати завжди колись потрібно, адже "не боги горщики обпалюють" ... Це дуже цікаво і цього зовсім не варто боятися, тим більше, що при виході на дипломне проектування кожен студент повинен мати друковані наукові роботи. Тим більше, що ви завжди можете і повинні розраховувати на допомогу і консультації викладачів нашої кафедри, особливо ваших керівників з дипломного проектування. Потрібно лише спробувати. Хоча б перший раз, і далі у вас все вийде.

Отже, перша можливість - IX Міжнародна конференція по безкоштовному програмному забезпеченню.

Конференція проводиться в Харкові, в ХТУСА, з 21 по 23 листопада 2017р., Участь в ній - безкоштовне, і тут потрібно поквапитися з термінами. Потрібно підготувати всього 1 стор. Тез доповіді за пропонованою тематикою і формою, що додається, заявку на участь, і відправити цю інформацію на електронну адресу

Друга можливість - Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Це більш об'ємна і складна, але престижна і рейтингова для кожного вузу і студента робота. Потрібно підготувати опис проекту до 30 стор. На українській мові відповідно до одним з доданих напрямків. Інформація про правила оформлення конкурсної роботи є на кафедрі ПМіІТ. Терміни - до 15.12.17г.

І нарешті, третя, дуже широка можливість - взяти участь в програмі Завтра.ua, детальна інформація про яку розміщена на сайті zavtra.in.ua

Ми і далі постійно і оперативно будемо сповіщати вас про всі нові цікаві можливості участі в студентській науковій роботі. Заходьте регулярно на наш сайт.

Бажаємо успіхів!

Детальна інформація про ці заходи.

1. IX Міжнародна конференція по безкоштовному програмному забезпеченню

Міжнародна науково-практична конференція «Free and Open Source Software»  -  21-23 листопада 2017 року - Харківський національний університет будівництва та архітектури.

Мета конференції:

1. Обговорення наукових і практичних проблем використання безкоштовного програмного забезпечення та програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом на сучасному етапі.

Робота конференції відбудеться за секціями:

Секція №1. Безкоштовні сервіси, фреймворки, середовища та інструменти для розробників програмного забезпечення.

Секція №2. Прикладне програмне забезпечення: офісні та спеціалізовані пакети.

Секція №3. Комп’ютерна графіка та Web-дизайн.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА

Для участі у конференції необхідно до 15.11.2017 р. заповнити он-лайн форму реєстрації (http://foss.ekit.org.ua) та надіслати тези доповіді:

• або поштою на адресу: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40, Харківський

національний університет будівництва та архітектури, кафедра ЕКІТ.

Більш детальна інформація та електронна форма заявки до участі у FOSS-2017 доступна на сайті: http://www.ekit.org.ua.

Контактний телефон: (057) 706-20-49.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Текст друкується українською, російською або англійською мовою у форматі редактора MS Word 97-2003 (*.doc). Обсяг тез – 1 повна сторінка.

Файл має бути названий прізвищем першого автора.

Розмір сторінки – А4 (21 см х 29,7 см), орієнтація – книжкова, всі поля – по 2 см, шрифт – Times New Roman 12, вирівнювання – по ширині, перший рядок – відступ 1,25 см, міжрядковий інтервал – одинарний.

Назва тез друкується великими жирними літерами посередині першого рядка, нижче – прізвища та ініціали авторів. У наступному рядку посередині друкуються назви міста та організації, в окремому рядку друкується контактна адреса електронної пошти. Через один рядок друкується текст тез. Посилання на джерела в тексті даються в квадратних дужках. Перелік посилань має назву «Література» і наводиться в кінці основного тексту через один рядок. Бажано використовувати шаблон тез, що доступний за посиланням: https://goo.gl/a3GGCS.

Після розгляду оргкомітетом заявок учасникам конференції на електронні адреси будуть розіслані запрошення.

2. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Перелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться Всеукраїнський Конкурс студентських робіт, базових вищих навчальних закладів, у  2017/2018 – 2019/2020 навчальних роках

Назва галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться Конкурс
Базові вищі навчальні заклади Конкурсу
Інформаційно-комунікаційні технології в освіті
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Математика та статистика.

Прикладна математика (механіка)

Львівський національний університет імені Івана Франка

Інформатика і кібернетика

Вінницький національний технічний університет

Хмельницьке шосе, 95, м. Вінниця, 21021

Інженерія програмного забезпечення

Київський національний  університет імені Тараса Шевченка

Комп'ютерні науки

Хмельницький національний університет

Мікро-сервісні архітектури: обчислення та застосування

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Комп'ютерна інженерія

Хмельницький національний університет

Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Харківський національний університет радіоелектроніки

1. Программа Завтра.ua

Хто може стати учасником конкурсу?

Студенти денної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, віком до 35 років, громадяни України.

Як взяти участь в конкурсі?

З 17 жовтня до 30 листопада 2017 року подати документ на конкурс на сайті zavtra.in.ua

Необхідні документи:

• Заповнена анкета;
  • Самостійна конкурсна робота;
  • Відгук наукового керівника (чи іншого авторитетного науковця) на конкурсну роботу;
  • Обґрунтування наукової роботи;
  • Рекомендаційний та мотиваційний листи;
  • Копії документів, які підтверджують наукову та соціальну діяльність;

Портретне фото, зроблене протягом останнього року.