Гуртожиток - шлях у доросле життя

Викладачі кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Бочаров Б.П. (Куратор групи СІНЖ 2016-1) і Воєводіна М.Ю. (Куратор групи КН 2016-1) відвідали гуртожитки №4 і №5.
Опинившись далеко від будинку і від батьків, наші студенти змогли організувати своє життя комфортно і цікаво. Там сидять вони, як правило, добре.

У гуртожитках створено всі умови для навчання і відпочинку. Є спортзал, бібліотека, кінозал, актовий зал, кафе, обладнані душові. У п'ятому гуртожитку репетирує і грає спектаклі студентський театр університету.

Братерське Наталія (група КН 2016-1), Гомонець Таміла (група ГРС 2016-1), ст. викладач каф. ПМіІТ Воєводіна М.Ю.

Баранчук Ігор (група КН 2016-1), доцент каф. ПМіІТ Бочаров Б.П., Медвідь Олександр (група СІНЖ 2016-1),

Ст. преподаватель каф. ПМиИТ Воеводина М.Ю., Медвидь Александр (группа СИНЖ 2016-1), Баранчук Игорь (группа КН 2016-1)