Ми і ІТ-світ навколо нас. Cool IT-meeting in Kharkov!

Завдяки викладачам нашої кафедри (Бочаров Борис Петрович, Новожилова Марина Володимирівна), ми з хлопцями відвідали дуже цікаве і корисне захід - Життя проекту 2.0, організоване IT-школою A-level Ukraine.

image001    image003

На цій конференції виступали представники провідних комп'ютерних фірм нашого міста з такими темами, як front-end і back-end розробка, веб-дизайн, управління проектами, тестування, інтернет-маркетинг, штучний інтелект і т.д. Були порушені всі сфери IT-діяльності. Кожен міг почути інформацію і задати питання на цікаві для його теми.

image005

Нам розповіли, в чому полягає місія sale-менеджера, які етапи роботи веб-дизайнера, що таке front-end і back-end розробка, як підійти до мови Java і хто такий project-менеджер. Кожен із спікерів показав переваги своєї сфери діяльності і з чого варто почати знайомство з IT-індустрією.

image007

Ми також не упустили можливість пройти професійне тестування та вибрати напрямок діяльності до душі, взяти участь в розіграшах призів від організаторів і партнерів, приміряти на себе окуляри віртуальної реальності і перевірити в роботі котушку Тесла.

image009    image011

Ми зрозуміли, що світ ІТ різноманітний, що кожен знайде в ньому заняття до душі. Було неймовірно круто зануритися в панує атмосферу креативності та мотивації. Особливо приємно відчувати прилив ентузіазму і бажання працювати і розвиватися.