plitki

Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій (ПМ і ІТ)

Основні функції: Кафедра ПМ і ІТ готує фахівців - рівні вищої освіти бакалавр, магістр - за трьома спеціальностями:


Специальність 122 - Комп'ютерні науки

Кафедра ПМ і ІТ - це:
— високопрофесійна команда викладачів, рівень яких підтверджено міжнародними сертифікатами;
— повна методична база дисциплін, що викладаються з можливістю дистанційного доступу

Специальність 126 - Інформаційні системи та технології

Матеріальна база кафедри ПМ і ІТ:
— 4 власних комп'ютерні класи з сучасними комп'ютерами 2017 року випуску;
— 11 комп'ютерних класів Обчислювального центру Університету

Специальність 126 - Інформаційні системи та технології

Матеріальна база кафедри ПМ і ІТ:
— 4 власних комп'ютерні класи з сучасними комп'ютерами 2017 року випуску;
— 11 комп'ютерних класів Обчислювального центру Університету

Специальність 151 - Автоматизація та компьютерно - інтегрировані технології

Кафедра ПМ і ІТ - це:
— співпраця з ІТ-сектором реальної економіки;
— гарантоване працевлаштування;
— робота в міських структурах управління, життєзабезпечення, готельного господарства, фінансової сфери


 

Новини

lastnews

Поздоровляємо Кристину Токар, студентку групи КН 2015-1!

t
19 листопада 2018 року у Міжнародний день студента в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбулось яскраве свято – День Відмінника.
Зі святом студентське товариство привітав ректор Університету, професор Бабаєв Володимир Миколайович.
За відмінне навчання, науково-дослідницьку працю та з нагоди Міжнародного дня студента, а також за активну участь у громадському, творчому житті Університету, спортивні досягнення ректор нагородив почесними Грамотами студентів різних курсів і факультетів.
Ми пишаємось тим, що серед кращих студентів Університету – студентка нашої кафедри, Токар Кристина Вадимівна, спеціальність Комп’ютерні науки.

 

40 років кафедрі Прикладної математики та інформаційних технологій

t
30 жовтня 2018 року в 14-00 відбудеться урочисте засідання, присвячене сорокаріччю кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій.технологий.

Місце проведення - музейний комплекс Харківського національного університету міського господарства.

 

Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій - організатор 7-й Міжнародній науково-технічній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018»

Ph1
10-15 вересня 2018 Відбулася 7-а Міжнародна науково-технічна конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018».
Організаторами цієї масштабної події в науковому і освітньому просторі України виступили Харківський національний університет міського господарства імені А.М. Бекетова (ХНУМГ імені О.М.Бекетова) спільно з харківською національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ).

 

Вітаємо з Днем програміста!

t en
Знає програміст таємниці всесвіту своєї,
І має сьогодні він величезну силу,
Він відшукати будь-який шлях може мишкою своєї,
І знайти успіх, любов і «золоту жилу».
І в Свято Програміста радіє вся країна,
Заповнює привітаннями соціальні мережі,
Адже вся наша країна в цих геніїв закохана,
Їх роботу цінують дорослі і навіть діти.

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ

small
ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ  КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, СИСТЕМНА ІНЖЕНЕРІЯ (АВТОМАТИЗАЦІЯ І КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ)!
 
Першого вересня 2018 року відбулась хвилююча святкова подія - Посвячення у студенти Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

 

До уваги першокурсників! 01.09.2018 - День знань

small0
9:00-9:40. Актова зала (5 поверх цк). Зустріч першокурсників на факультеті менеджменту, знайомство з професорсько-викладацьким складом кафедр, кураторами академічних груп.
9:40-10:50. Квест-подорож по Університету для першокурсників, вікторини, розіграші подарунків. До уваги всіх бажаючих - 18 локацій!
11:00. Паркова зона подвір’я біля центрального входу Університету. урочисте відкриття Свята до Дня Знань для студентів, батьків та співробітників Університету:
- поздоровлення від керівництва області;
- виступ Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії. Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародного конкурсу диригентів Янко Ю.В.

 

Поздоровляємо з успішним захистом дисертації!

t
11 травня 2018 року відбувся захист дисертаційної роботи Венгріної Олени Сергіївни на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.22 «Управління проектами і програмами».

Науковий керівник – завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, доктор фізико – математичних наук, професор Новожилова Марина Володимирівна.

 

Міжнародна науково-технічна конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018»

isp2018 logo
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в сьомому Міжнародної науково-технічної конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018», присвяченій 40-річчю кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені А.М. Бекетова, яка відбудеться 10-15 вересня 2018 у с. Коблево Миколаївської області

 


Міжнародна науково-технічна конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018»

 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в сьомому Міжнародної науково-технічної конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018», присвяченій 40-річчю кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені А.М. Бекетова, яка відбудеться 10-15 вересня 2018 у с. Коблево Миколаївської області
isp2018 logo

Інформаційний лист

Шаблон тезисів

Передзахист дипломів

18.06.2018 о 9-00 попередній захист бакалаврських дипломів

 

Збори по практиці

23.05.2018 о 10-00 збори студентів, які проходять переддипломну практику

Так тримати!! Наші студенти – зірки олімпіад!!!

t
Після перемоги у 1 етапу Олімпіади за спеціальністю «Комп'ютерні науки», що проходив у стінах Університету, студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1 Колосова Катерина, Романова Кристина та Лепетюха Артем взяли участь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Комп'ютерні науки» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.
В Харківському національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» проходив 2-й тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформатика». В цій олімпіаді взяли участь студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1: Колосова Катерина, Мережко Михайло, Лепетюха Артем, а також Працибуда Микита, група ПУіА 2017-1.
На цих олімпіадах були передбачені завдання згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп'ютерні науки»: дискретна математика, алгоритмізація і програмування, об'єктно-орієнтоване програмування, теорія ймовірності, чисельні методи, організація баз даних і знань, комп'ютерні мережі, операційні системи.

 

ФОРУМ "РОЗВИТОК ЖІНОК В НАУЦІ, ТЕХНОЛОГІЯХ, ІНЖЕНЕРІЇ ТА МАТЕМАТИЦІ – STEM"

t
Форум «Розвиток жінок в STEM» в рамках проекту «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях» нещодавно відбувся в хабі SPALAH за патронатом Громадської спілки «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» (www.facebook.com/stemcoalitionUA), асистент проекту – Ющенко Юлія.
У Форумі прийняли участь з доповідями та майстер-класами Новожилова Марина Володимирівна, завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Харківського Національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Наталія Куфтеріна, Голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, Поставна Наталія (Харківський міський центр зайнятості), Тетяна Ісаєва (Центр гендерної культури), Анастасія Скорик, провідний інженер-радіофізик РІ НАНУ, Олеся Ульянова (Akvelon, IT-Cluster).

 

Підсумки 1-го туру Всеукраїнської олімпіади з інформатики та олімпіади з програмування

p01
Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій є постійним організатором Першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та програмування в нашому університеті. Цього року кафедрою було прийнято понад 50 заявок на участь у змаганнях від студентів 1-3 курсів. Викладачі підготували завдання за секціями з наступних номінацій: секція Excel, секція Access, секції програмування (окремо для олімпіади з інформатики і олімпіади з програмування).

 

Три складових твого успіху: ХОЧУ, МОЖУ, ПОТРІБНО

t
21 березня 2018 у нашому університеті відбувся ярмарок вакансій.
Цей захід проходить у нас щорічно і є важливим для студентів, які відповідально ставляться до вибору місця роботи. Вибір місця роботи багато значить для кожної людини. Це багато в чому визначає подальшу долю.
Твоя майбутня робота - це не тільки твій добробут, а й реалізація твоїх бажань. Всі хочуть бути успішними, але така можливість виникає тільки тоді, коли «ХОЧУ», «МОЖУ» і «ПОТРІБНО» перетинаються. Тому Ярмарок вакансій не тільки для того, щоб фірми вибирали співробітників, але і майбутні співробітники вибирали свою фірму, в якій вони досягнуть успіху.

 

Запрошуємо на Ярмарок вакансій!!!

image004
21 березня 2018 р. з 12-00 до 14-00 у червоному залі Університету (перший поверх центрального корпусу) відбудеться Ярмарок вакансій. У ярмарку прийматимуть участь відомі вітчизняні та міжнародні науково-виробничі об’єднання та комп’ютерні компанії, серед яких:
НВО «Вертикаль» – виробник складних технологічних рішень, електротехнічного обладнання та програмного забезпечення стосовно контролю роботи устаткування і збільшення його робочого потенціалу.
Компанія LineUp
– комплексний маркетинг, розробка програмного забезпечення, створення та просування бізнесу.
Компанія NIX Solutions – розробка програмного забезпечення, спеціалізація в області рішень для електронної комерції в Інтернеті, технічна підтримка, консультаційні послуги.
Компанія ArtJoker – розробка та програмування сайтів, інтернет-магазинів, мобільних додатків. Просування програмних продуктів в мережі. Запуск стартапів.

 

ВАЖЛИВІ НОВИНИ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ

Beketov
Майбутні вступники отримали право вибирати свій шлях заздалегідь.
Якщо хтось має велике бажання вчитися у нас, але не впевнений, що його бали по математиці будуть конкурентоспроможними, є можливість одразу обрати контрактну форму навчання.
За контрактною (не бюджетною) формою навчання на спеціальність 122 "Комп’ютерні науки" та спеціальність 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" подаються такі сертифікати:

1 – сертифікат з української мови,
2 – сертифікат з історії України,
3 – сертифікат з іноземної мови або математики.

 

Поздоровляємо з виходом монографії!

p01
Одним з наукових напрямів кафедри є математичне моделювання, методичне та програмне забезпечення оптимізаційних задач управління ресурсним потенціалом комунальних підприємств мегаполісу, які функціонують в умовах динамічного середовища.
Сучасне узагальнення результатів цього наукового напряму містить нещодавно опублікована монографія Багатокритеріальна оптимізація ресурсного забезпечення відновлюваних робіт на інфраструктурних об’єктах. У даному дослідженні авторським колективом в складі завідувача кафедри доктора фізико-математичних наук професора Новожилової Марини Володимирівни та кандидата економічних наук Чуб Ольги Ігорівни реалізовано підхід, в рамках якого розроблені інструментальні засоби планування ресурсного потенціалу на основі побудови оптимальних планів розподілу ресурсів, класифіковані типи невизначеностей, які впливають на функціонування підприємств в сфері водопостачання та водовідведення, а також обґрунтовані методичні рекомендації щодо підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємств.

 

Олімпіада з інформатики

t
Кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій провела перший тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики та програмування.
В олімпіаді взяли участь понад 50 студентів нашого університету.

 

Чергова зустріч з майбутніми вступниками відбулась у місті Чугуєві

t
Кандидат технічних наук, доцент кафедри Білогурова Ганна Вікторівна у складі профорієнтаційної команди Університету прийняла участь у зустрічах з випускниками чугуївських шкіл, де розповіла про досягнення кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМІТ).

 

Графік роботи IT-Start

itstart1
«Web-програмування»: сб 10:15-14:10
«Комп’ютерна графіка та цифрова фотографія»: сб 14:20-17:55
03.02.2018 відбудеться перше заняття
Місце зустрічі: аудиторія 218-В (центральний корпус, кафедра Прикладної математики і інформаційних технологій)

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики

vso
1 тур Олімпіади відбудеться: 13 лютого 2018 р. в 16.00
в аудиторіях обчислювального центру Університету 
ВЦ 9-10, 6, 11.

 

Cайт XNON ART GRAPHIC DESIGN STUDIO на платформі Microsoft Azure

t
На кафедрі Прикладної математики та інформаційних технологій студенти спеціальностей КН і СІНЖ вивчають і успішно застосовують на практиці нові хмарні інформаційні технології Microsoft Azure.
Студент групи КН 2016-1 Антон Єрьомин створив реально працюючий сайт своєї студії графічного дизайну XNON ART на платформі Microsoft Azure (додаток PHP Starter Kit).

 

Зустріч зі студентами Харківського державного політехнічного коледжу

t
20 грудня 2017 року відбулася зустріч старшого викладача кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Марії Юріївни Воєводіної зі студентами Харківського державного політехнічного коледжу.
Марія Юріївна познайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної компанії, спеціальностями кафедри ПМіІТ, навчальної та науково-лабораторною базою ХНУМГ імені А.М. Бекетова, розповіла про різні форми продовження навчання в нашому ВНЗе.

 

Інноваційні технології електронного документообігу та обробки зображень в освітньому процесі

t
Одним з пріоритетних напрямів діяльності кафедри прикладної математики и інформаційних технологій є послідовне провадження різних форм співробітництва з провідними представниками ІТ-бізнесу у Харківському регіоні. Саме таким заходом стала робоча зустріч з представником корпорації Epson у Харківському регіоні Максимом Литвиновим.
На заході були присутні начальник ІОЦ Микола Павлович Пан та заступник директора Центра технологій дистанційної освіти Університету Олександр Михайлович Анісімов.

 

Інтернет-конференція «Комп'ютерні технології: теорія і практика»

web20171212
12 грудня 2017 відбулася міжвузівська інтернет-конференція молодих вчених «Комп'ютерні технології: теорія і практика». У ній взяли участь кафедра прикладної математики та інформаційних технологій (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова), кафедра системного аналізу та обчислювальної математики, кафедра захисту інформації (Запорізький національний технічний університет).

 

Кафедра Прикладної математики і інформаційних технологій запрошує до школи IT-START

itstart
Прагнете удосконалити свої знання в галузі інформаційних технологій? Готові опанувати графічний дизайн, WEB-програмування. Набути досвіду використання оптимізаційних методів в управлінні бізнес-процесами. Стати професіоналом в адмініструванні мереж та баз даних, в організації електронного документообігу. Поринути в світ цифрової фотографії?
Запрошуємо до комп’ютерної школи IT-START!
Наша комп’ютерна школа – це:
  • висока якість викладання,
  • конкурентна ціна,
  • зручний графік занять,
  • індивідуальне консультування,
  • комфортні умови для роботи,
  • лекції провідних фахівців,
  • участь у реальних ІТ-проектах,
  • кава, чай, печеньки безкоштовно,
  • сертифікат та посвідчення державного зразку.

 

Зустріч студентів кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій з майбутніми роботодавцями

t
Кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій провела профорієнтаційну зустріч для студентів з представниками ТОВ НВО «Вертикаль». Компанія «Вертикаль» з березня 2000 року веде активну успішну науково-технічну і виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для видобутку нафти.

 

Відвідування Музею програмного забезпечення і комп'ютерної техніки студентами спеціальностей «Комп'ютерні науки», «Системна інженерія»

t
У листопаді студенти першого та другого курсів ІТ-спеціальностей нашого Університету разом зі старшим викладачем Штельмах О.Н. відвідали музей програмного забезпечення і комп'ютерів. Екскурсію провів Олег Дьяченко. Було дуже цікаво. Співробітники та студенти випускаючої кафедри прикладної математики та інформаційних технологій організовують свій власний музей в аудиторії 226. Музей містить вже понад 50 експонатів. Ведеться спільна робота з класифікації та опису експонатів. Почав цей проект канд. техн. наук, доцент Євдокимов А. А. Наші студенти підхопили це починання. Робота велика і дуже цікава. Запрошуємо взяти участь в цьому проекті всіх зацікавлених студентів.

 

Геомодель лабораторного корпусу Національного технічного університету "ХПІ"

автор
В рамках проекту «Тривимірні моделі в Google Планета Земля» створена і зареєстрована в шарі фотореалістичних будівель Google тривимірна Геомодель лабораторного корпусу Національного технічного університету "ХПІ".

Автор моделі – Ле В'єт Ань, група КН2014-1

 

Зустріч з батьками студентів

t
22 листопада на кафедрі прикладної математики та інформаційних технологій за участю завідуючої кафедрою, професора Новожилової Марини Володимирівни, провідних викладачів кафедри відбулася зустріч з батьками студентів спеціальностей "Комп'ютерні науки" (122), "Інформаційні системи та технології" (126), "Автоматизація та комп'ютерно - інтегровані технології" (151), за якими кафедра є випускаючою.

 

Безкоштовна конференція для студентів

p
Пропонуємо взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції « Майбутній вчений 2017 », яка пройде 1 грудня 2017 року у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м Сєвєродонецьк).
Тези необхідно відправити до25.11.2017.

 

З Днем народження!

t
Колектив кафедри прикладної математики та інформаційних технологій від щирого серця вітає старшого викладача Воєводіни Марію Юріївну з Днем Народження!

 

Спробуй реалізувати себе

pic
Вам надається хороша можливість спробувати реалізувати себе в студентській науковій роботі. Пропонується три напрямки, можна (і потрібно) взяти участь в кожному з них. Починати завжди колись потрібно, адже "не боги горщики обпалюють" ... Це дуже цікаво і цього зовсім не варто боятися, тим більше, що при виході на дипломне проектування кожен студент повинен мати друковані наукові роботи. Тим більше, що ви завжди можете і повинні розраховувати на допомогу і консультації викладачів нашої кафедри, особливо ваших керівників з дипломного проектування. Потрібно лише спробувати. Хоча б перший раз, і далі у вас все вийде.

 

Ми починаємо КВН

p1
Студент групи СІНЖ 2016-1 Козак Андрій у складі команди «401-я» Харківського національного університету міського господарства імені А.М. Бекетова взяв участь у фестивалі-відкритті 18 сезону Молодіжної ліги КВН
 
 

 

Зустрічі викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем та кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми студентами

p1
10 листопада 2017 року викладачі нашого Університету доц. Евдокімов А. А. та доц. Поморцева О. Є. здійснили профорієнтаційний виїзд до загальноосвітніх шкіл м. Люботина № 2, 3, 4, 6, гімназії № 1 м. Люботина, а також Караванської школи. На зустрічах з майбутніми абітурієнтами були представлені спеціальності Університету, зокрема спеціальності кафедри Земельного адміністрування та ГІС та кафедри прикладної математики і інформаційних технологій. 

 

Гуртожиток - шлях у доросле життя

t
Викладачі кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Бочаров Б.П. (Куратор групи СІНЖ 2016-1) і Воєводіна М.Ю. (Куратор групи КН 2016-1) відвідали гуртожитки №4 і №5.
Опинившись далеко від будинку і від батьків, наші студенти змогли організувати своє життя комфортно і цікаво. Там сидять вони, як правило, добре.
У гуртожитках створено всі умови для навчання і відпочинку. Є спортзал, бібліотека, кінозал, актовий зал, кафе, обладнані душові. У п'ятому гуртожитку репетирує і грає спектаклі студентський театр університету.

 

Сайт-портфоліо на платформі Microsoft Azure

t

На кафедрі ПМіІТ студенти спеціальностей КН і СІНЖ вивчають і успішно застосовують на практиці нові хмарні інформаційні технології Microsoft Azure.

Студент групи СІНЖ 2015-1 Михайло Мережко створив свій сайт-портфоліо на платформі Microsoft Azure.

 
 

 

Відвідування Software and Computer Museum студентами спеціальностей «Комп'ютерні науки», «Інформаційні системи і технології», «Системна інженерія»

image010
У жовтні студенти першого та третього курсів ІТ-спеціальностей нашого Університету разом з викладачами випускаючої кафедри прикладної математики та інформаційних технологій відвідали музей програмного забезпечення і комп'ютерів, який знаходиться в Харкові, бізнес-центр «Капіталіст».

 

Ми і ІТ-світ навколо нас. Cool IT-meeting in Kharkov!

image007
Завдяки викладачам нашої кафедри (Бочаров Борис Петрович, Новожилова Марина Володимирівна), ми з хлопцями відвідали дуже цікаве і корисне захід - Життя проекту 2.0, організоване IT-школою A-level Ukraine.
На цій конференції виступали представники провідних комп'ютерних фірм нашого міста з такими темами, як front-end і back-end розробка, веб-дизайн, управління проектами, тестування, інтернет-маркетинг, штучний інтелект і т.д.
 

 

Геомодель театру «Глобус», Лондон

image001
В рамках проекту «Тривимірні моделі в Google Планета Земля» створена і зареєстрована в шарі фотореалістичних будівель Google тривимірна Геомодель Театру «Глобус», Лондон.

Автор моделі – Клименко Роман, група КН2015-1у


 

Круглий стіл «Сучасні методи захисту інформації»

image001
На кафедрі прикладної математики та інформаційних технологій (ПМ і ІТ) в рамках постійно діючого науково-методичного семінару кафедри відбувся круглий стіл «Сучасні методи захисту інформації».
У заході взяли участь наші гості - провідні фахівці кафедри захисту інформації Запорізького національного технічного університету канд. техн. наук доцент Козина Галина Леонідівна і канд. техн. наук, доцент Неласая Анна Вікторівна.

 

Зустріч викладачів кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми абітурієнтами

picture
Завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (Пм і ІТ) Новожилова Марина Володимирівна та старший викладач кафедри Воєводіна Марія Юріївна зустрілися з учнями випускних класів та вчителями середньої школи № 62 м. Харкова.

День відкритих дверей на кафедрі ПМіІТ

picture
На кафедрі Прикладної математики та інформаційних технологій пройшов день відкритих дверей. Абітурієнти та їхні батьки дізналися багато нового і цікавого.

 

Мы хотим видеть вас в составе дружественной студенческой семьи нашего Университета

picture
Преподаватели кафедры прикладной математики и информационных технологий (ПМ и ИТ) доцент Костенко Александр Борисович, доцент Карпенко Николай Юрьевич и доцент Дядюн Сергей Васильевич четыре года подряд регулярно встречаются, выступают и проводят профессионально-ориентированную работу среди студентов старших курсов Харьковского радиотехнического техникума и ряда других технических колледжей и техникумов м. Харьков.
3 октября 2017. они снова проводили агитационную работу по вступлению в нашего Университета и выступали с презентацией специальности "Информационные системы и технологии", "Компьютерные науки" и "Автоматизация и компьютерно-интегрированные технологии", по которым кафедра ПМ и ИТ является выпускающей, среди студентов старших курсов Харьковского радиотехнического техникума, на потоках программистов и пользователей ЭВМ.

 

Студия «Юных архитекторов»: совместные усилия - отличный результат

picture
В конце сентября в рамках студии «Юных архитекторов» начала работу творческая мастерская по изучению компьютерной графики.
Инициаторами проекта выступили кафедры Основ архитектурного проектирования и рисунка (зав. Каф. Канд. Арх., Доц. Вотинов М. А.) и Прикладной математики и информационных технологий (зав. Каф. Д-р физ.-мат. Наук, проф. Новожилова Н. В.).
Под руководством преподавателей Коровкиной Анны Аркадьевны и Карпенко Николая Юрьевича наши студийцы сделали первый шаг в волшебный мир информационных технологий и цифровой фотографии.

 

Літня програмістська практика студентів спеціальностей КН і СІНЖ

модель
За час проходження практики студенти груп КН 2015-1, СІНЖ 2015-1, КН 2016-1н, СІНЖ 2016-1у вивчили і використовували для вирішення практичних завдань сучасні інформаційні хмарні технології Microsoft Azure.
Microsoft Azure - це повністю хмарна платформа, в якій можна розмістити існуючі програми. З її допомогою можна оптимізувати розробку нових додатків і навіть розширити можливості локальних додатків.
Azure інтегрує хмарні служби, які необхідні для розробки, тестування, розгортання додатків і управління ними, надаючи всі переваги хмарних обчислень.

 

Презентация научного наследия преподавателей кафедры прикладной математики и информационных технологий (ПМ и ИТ)

модель
В начале сентября научное сообщество Украины традиционно проводит несколько международных научных конференций по математическому моделированию и информационным технологиям. Преподаватели кафедры ПМ и ИТ принимают активное участие в организации и проведении таких знаковых для отечественного образовательного пространства событий. В этом году уже в шестой раз наш Университет выступил соорганизатором Международной научно-технической конференции «Информационные системы и технологии ИСТ-2017».

 

Геомодель головного аудиторного корпусу "ХПІ"

image001
В рамках проекту «Тривимірні моделі в Google Планета Земля» створена і зареєстрованав шарі фотореалістичних будівель Google тривимірна Геомодель головного аудиторного корпусу Національного технічного університету "ХПІ".

Автор моделі – Сазонов Микита, група КН2014-1

FaLang translation system by Faboba

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой