Презентація наукового доробку викладачів
кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМ і ІТ)

p001На початку вересня наукова спільнота України традиційно проводить кілька міжнародних наукових конференцій з математичного моделювання та інформаційних технологій. Викладачі кафедри ПМ і ІТ приймають активну участь в організації та проведенні таких знакових для вітчизняного освітянського простору подій.

Цього року вже вшосте наш Університет виступив співорганізатором Міжнародної науково-технічної конференції «Інформаційні системи та технології ІСТ-2017». Викладачі кафедри представили 17 доповідей за тематикою конференції. У доповідях висвітлені проблемні питання щодо інструментальних засобів створення сучасних інформаційних систем та технологій, зокрема геоінформаційних систем та технологій, інформаційних систем та технологій в економіці та освіті, комунікаційних, GRID та хмарних технологій, BigData-технологій аналізу та прогнозування. Розглянуто моделі та методи програмної інженерії, інформаційної безпеки тощо та впровадження цих технологій в навчальний процес. У складі Оргкомітету конференції наш Університет представляв доцент кафедри ПМ і ІТ, канд. техн. наук Сергій Васильович Дядюн. За результатами роботи конференції ІСТ-2017 заплановано видання колективної монографії англійською мовою.

p002Крім того, завідувач кафедри ПМ і ІТ, член науково-методичної комісії 122 – Комп’ютерні науки Науково-методичної ради МОН України, доктор фіз.-мат. наук, професор Марина Володимирівна Новожилова прийняла участь у ХІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «Управління проектами. Стан та перспективи», яка проходила на базі Національного університету кораблебудування ім. Макарова (м. Миколаїв).

p003В рамках цього заходу відбулась робоча зустріч з головою науково-методичної комісії канд. техн. наук Ковалюк Тетяною Володимирівною, де обговорювались поточні питання створення нового вітчизняного стандарту вищої освіти з комп’ютерних наук, ступінь вищої освіти – магістр.

p004Викладачі кафедри ПМ і ІТ Костенко Олександр Борисович, Литвинов Анатолій Леонідович та Булаєнко Марина Володимирівна прийняли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні проектами та програмами (МПП-2017)», співорганізатором якої також виступав наш Університет. Колеги представили доповіді щодо методів декомпозиції інформаційних систем з обробки геопросторових даних та застосування стохастичних моделей прогнозування динаміки валютних курсів на ринку Forex i стали співаторами колективної монографії «Математичні моделі та новітні технології управління економічними та технічними системами». Заходи такого рівня дають змогу обміну науковими ідеями та результатами з колегами, що представляють інші вищі навчальні заклади України та зарубіжні університети, підтвердження високого рівня наукового доробку вчених кафедри ПМ і ІТ, координації наукових напрямів, що розвиваються, з сучасними трендами у галузі моделювання та створення інформаційних системи та технологій, обговорення засобів впровадження стратегії розвитку вищої школи України як повноправного учасника європейського освітянського простору.

FaLang translation system by Faboba

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой