plitki

Department of Applied Mathematics and Information Technologies (ПМ и ИТ)

Основные функции: Кафедра ПМ и ИТ готовит специалистов – уровни высшего образования бакалавр, магистр – по трем специальностям:


Специальность 122 - Компьютерные науки

Кафедра ПМ и ИТ – это:
— высокопрофессиональная команда преподавателей, уровень которых подтвержден международными сертификатами;
— полная методическая база читаемых дисциплин с возможностью дистанционного доступа

Специальность 126 - Информационные системы и технологии

Материальная база кафедры ПМ и ИТ:
— 4 собственных компьютерных класса с современными компьютерами 2017 года выпуска;
— 11 компьютерных классов Вычислительного центра Университета

Специальность 126 - Информационные системы и технологии ADAPTIVE

Материальная база кафедры ПМ и ИТ:
— 4 собственных компьютерных класса с современными компьютерами 2017 года выпуска;
— 11 компьютерных классов Вычислительного центра Университета

Специальность 151 - Автоматизация и компьютерно - интегрированные технологии

Кафедра ПМ и ИТ – это:
— сотрудничество с ИТ-сектором реальной экономики;
— гарантированное трудоустройство;
— работа в городских структурах управления, жизнеобеспечения, гостиничного хозяйства, финансовой сфере


 

Новости

lastnews

Поздоровляємо з успішним захистом дисертації!

t
11 мая 2018 состоялась защита диссертационной работы Венгринои Елены Сергеевны на соискание ученой степени кандидата технических наук по специальности 05.13.22 «Управление проектами и программами».

Научный руководитель - заведующий кафедрой прикладной математики и информационных технологий, доктор физико - математических наук, профессор Новожилова Марина Владимировна.

 

Міжнародна науково-технічна конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018»

isp2018 logo
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у 7-ій Міжнародній науково-технічній конференції «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2018», присвяченій 40-річчю кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, яка відбудеться 10-15 вересня 2018 р. у с. Коблеве Миколаївської області.

 

Предзащита дипломов

18.06.2018 в 9-00 предварительная защита бакалаврских дипломов

 

Поздоровляємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт

t
Студенти, що здобувають IT спеціальність на кафедрі прикладної математики і інформаційних технологій, є постійними учасниками Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт і Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Цього разу є нагода поздоровити студента Пісарєва Дмитра Сергійовича (група КН 2017-1У), який отримав Диплом ІІ ступеня на регіональному конкурсі студентських наукових робіт.

Під керівництвом свого наукового керівника доцента кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, канд. техн. наук Костенка Олександра Борисовича Дмитро підготував наукову роботу на тему "Порівняння ER- та UML-діаграм для інформаційної системи охорони здоров’я".

Побажаємо дипломанту і його керівнику подальших наукових досягнень!

 

Собрание по практике

23.05.2018 в 10-00 собрание студентов, проходящих преддипломную практику

 

Так тримати!! Наші студенти – зірки олімпіад!!!

t
Після перемоги у 1 етапу Олімпіади за спеціальністю «Комп'ютерні науки», що проходив у стінах Університету, студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1 Колосова Катерина, Романова Кристина та Лепетюха Артем взяли участь у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Комп'ютерні науки» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.
В Харківському національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» проходив 2-й тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформатика». В цій олімпіаді взяли участь студенти 3 курсу групи Сінж 2015-1: Колосова Катерина, Мережко Михайло, Лепетюха Артем, а також Працибуда Микита, група ПУіА 2017-1.
На цих олімпіадах були передбачені завдання згідно з матеріалами базових дисциплін спеціальності «Комп'ютерні науки»: дискретна математика, алгоритмізація і програмування, об'єктно-орієнтоване програмування, теорія ймовірності, чисельні методи, організація баз даних і знань, комп'ютерні мережі, операційні системи.

 

ФОРУМ "РОЗВИТОК ЖІНОК В НАУЦІ, ТЕХНОЛОГІЯХ, ІНЖЕНЕРІЇ ТА МАТЕМАТИЦІ – STEM"

t
Форум «Розвиток жінок в STEM» в рамках проекту «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях» нещодавно відбувся в хабі SPALAH за патронатом Громадської спілки «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» (www.facebook.com/stemcoalitionUA), асистент проекту – Ющенко Юлія.
У Форумі прийняли участь з доповідями та майстер-класами Новожилова Марина Володимирівна, завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Харківського Національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Наталія Куфтеріна, Голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, Поставна Наталія (Харківський міський центр зайнятості), Тетяна Ісаєва (Центр гендерної культури), Анастасія Скорик, провідний інженер-радіофізик РІ НАНУ, Олеся Ульянова (Akvelon, IT-Cluster).

 

Підсумки 1-го туру Всеукраїнської олімпіади з інформатики та олімпіади з програмування

p01
Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій є постійним організатором Першого туру Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та програмування в нашому університеті. Цього року кафедрою було прийнято понад 50 заявок на участь у змаганнях від студентів 1-3 курсів. Викладачі підготували завдання за секціями з наступних номінацій: секція Excel, секція Access, секції програмування (окремо для олімпіади з інформатики і олімпіади з програмування).

 

Три составляющих твоего успеха: ХОЧУ, МОГУ, НУЖНО

t
21 марта 2018 в нашем университете состоялась ярмарка вакансий.
Это мероприятие проходит у нас ежегодно и является важным для студентов, которые ответственно относятся к выбору места работы. Выбор места работы много значит для каждого человека. Это во многом определяет дальнейшую судьбу.
Твоя будущая работа - это не только твое благосостояние, но и реализация твоих желаний. Все хотят быть успешными, но такая возможность возникает только тогда, когда «ХОЧУ», «МОГУ» и «НУЖНО» пересекаются. Поэтому Ярмарка вакансий не только для того, чтобы фирмы выбирали сотрудников, но и будущие сотрудники выбирали свою фирму, в которой они достигнут успеха.

 

Запрошуємо на Ярмарок вакансій!!!

image004
21 березня 2018 р. з 12-00 до 14-00 у червоному залі Університету (перший поверх центрального корпусу) відбудеться Ярмарок вакансій. У ярмарку прийматимуть участь відомі вітчизняні та міжнародні науково-виробничі об’єднання та комп’ютерні компанії, серед яких:
НВО «Вертикаль» – виробник складних технологічних рішень, електротехнічного обладнання та програмного забезпечення стосовно контролю роботи устаткування і збільшення його робочого потенціалу.
Компанія LineUp
– комплексний маркетинг, розробка програмного забезпечення, створення та просування бізнесу.
Компанія NIX Solutions – розробка програмного забезпечення, спеціалізація в області рішень для електронної комерції в Інтернеті, технічна підтримка, консультаційні послуги.
Компанія ArtJoker – розробка та програмування сайтів, інтернет-магазинів, мобільних додатків. Просування програмних продуктів в мережі. Запуск стартапів.

 

ВАЖЛИВІ НОВИНИ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ

Beketov
Майбутні вступники отримали право вибирати свій шлях заздалегідь.
Якщо хтось має велике бажання вчитися у нас, але не впевнений, що його бали по математиці будуть конкурентоспроможними, є можливість одразу обрати контрактну форму навчання.
За контрактною (не бюджетною) формою навчання на спеціальність 122 "Комп’ютерні науки" та спеціальність 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" подаються такі сертифікати:

1 – сертифікат з української мови,
2 – сертифікат з історії України,
3 – сертифікат з іноземної мови або математики.

 

Поздоровляємо з виходом монографії!

p01
Одним з наукових напрямів кафедри є математичне моделювання, методичне та програмне забезпечення оптимізаційних задач управління ресурсним потенціалом комунальних підприємств мегаполісу, які функціонують в умовах динамічного середовища.
Сучасне узагальнення результатів цього наукового напряму містить нещодавно опублікована монографія Багатокритеріальна оптимізація ресурсного забезпечення відновлюваних робіт на інфраструктурних об’єктах. У даному дослідженні авторським колективом в складі завідувача кафедри доктора фізико-математичних наук професора Новожилової Марини Володимирівни та кандидата економічних наук Чуб Ольги Ігорівни реалізовано підхід, в рамках якого розроблені інструментальні засоби планування ресурсного потенціалу на основі побудови оптимальних планів розподілу ресурсів, класифіковані типи невизначеностей, які впливають на функціонування підприємств в сфері водопостачання та водовідведення, а також обґрунтовані методичні рекомендації щодо підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємств.

 

Олимпиада по информатике

t
Кафедра Прикладной математики и информационных технологий провела первый тур Всеукраинской олимпиады по информатике и программированию.
В олимпиаде приняли участие более 50 студентов нашего университета.

 

Чергова зустріч з майбутніми вступниками відбулась у місті Чугуєві

t
Кандидат технічних наук, доцент кафедри Білогурова Ганна Вікторівна у складі профорієнтаційної команди Університету прийняла участь у зустрічах з випускниками чугуївських шкіл, де розповіла про досягнення кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМІТ).

 

Графік роботи IT-Start

itstart1
«Web-програмування»: сб 10:15-14:10
«Комп’ютерна графіка та цифрова фотографія»: сб 14:20-17:55
03.02.2018 відбудеться перше заняття
Місце зустрічі: аудиторія 218-В (центральний корпус, кафедра Прикладної математики і інформаційних технологій)

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики

vso
1 тур Олімпіади відбудеться: 13 лютого 2018 р. в 16.00
в аудиторіях обчислювального центру Університету 
ВЦ 9-10, 6, 11.

 

Cайт XNON ART GRAPHIC DESIGN STUDIO на платформе Microsoft Azure

t
На кафедре Прикладной математики и информационных технологий студенты специальностей КН и СИНЖ изучают и успешно применяют на практике новые облачные информационные технологии Microsoft Azure.
Студент группы КН 2016-1 Антон Еремин создал реально работающий сайт своей студии графического дизайна XNON ART на платформе Microsoft Azure (приложение PHP Starter Kit).

 

Встреча со студентами Харьковского государственного политехнического колледжа

t
20 декабря 2017 года состоялась встреча старшего преподавателя кафедры Прикладной математики и информационных технологий Марии Юрьевны Воеводиной со студентами Харьковского государственного политехнического колледжа.
Мария Юрьевна познакомила будущих абитуриентов с особенностями вступительной компании, специальностями кафедры ПМиИТ, учебной и научно-лабораторной базой ХНУМГ имени А.М. Бекетова, рассказала о различных формах продолжения обучения в нашем ВУЗе.

 

Інноваційні технології електронного документообігу та обробки зображень в освітньому процесі

t
Одним з пріоритетних напрямів діяльності кафедри прикладної математики и інформаційних технологій є послідовне провадження різних форм співробітництва з провідними представниками ІТ-бізнесу у Харківському регіоні. Саме таким заходом стала робоча зустріч з представником корпорації Epson у Харківському регіоні Максимом Литвиновим.
На заході були присутні начальник ІОЦ Микола Павлович Пан та заступник директора Центра технологій дистанційної освіти Університету Олександр Михайлович Анісімов.

 

Інтернет-конференція «Комп'ютерні технології: теорія і практика»

web20171212
12 грудня 2017 відбулася міжвузівська інтернет-конференція молодих вчених «Комп'ютерні технології: теорія і практика». У ній взяли участь кафедра прикладної математики та інформаційних технологій (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова), кафедра системного аналізу та обчислювальної математики, кафедра захисту інформації (Запорізький національний технічний університет).

 

Кафедра Прикладної математики і інформаційних технологій запрошує до школи IT-START

itstart
Прагнете удосконалити свої знання в галузі інформаційних технологій? Готові опанувати графічний дизайн, WEB-програмування. Набути досвіду використання оптимізаційних методів в управлінні бізнес-процесами. Стати професіоналом в адмініструванні мереж та баз даних, в організації електронного документообігу. Поринути в світ цифрової фотографії?
Запрошуємо до комп’ютерної школи IT-START!
Наша комп’ютерна школа – це:
  • висока якість викладання,
  • конкурентна ціна,
  • зручний графік занять,
  • індивідуальне консультування,
  • комфортні умови для роботи,
  • лекції провідних фахівців,
  • участь у реальних ІТ-проектах,
  • кава, чай, печеньки безкоштовно,
  • сертифікат та посвідчення державного зразку.

 

Зустріч студентів кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій з майбутніми роботодавцями

t
Кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій провела профорієнтаційну зустріч для студентів з представниками ТОВ НВО «Вертикаль». Компанія «Вертикаль» з березня 2000 року веде активну успішну науково-технічну і виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для видобутку нафти.

 

Посещение Музея программного обеспечения и компьютерной техники студентами специальностей «Компьютерные науки», «Системная инженерия»

t
В ноябре студенты первого и второго курсов ІТ-специальностей нашего Университета вместе со старшим преподавателем Штельма О.Н. посетили музей программного обеспечения и компьютеров. Экскурсию провел Олег Дьяченко. Было очень интересно. Сотрудники и студенты выпускающей кафедры прикладной математики и информационных технологий организуют свой собственный музей в аудитории 226. Музей содержит уже более 50 экспонатов. Ведется совместная работа по классификации и описанию экспонатов. Начал этот проект канд. техн. наук, доцент Евдокимов А. А. Наши студенты подхватили это начинание. Работа большая и очень интересная. Приглашаем поучаствовать в этом проекте всех заинтересованных студентов.

 

Геомодель лабораторного корпуса Национального технического университета "ХПИ"

автор
В рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель лабораторного корпуса Национального технического университета "ХПИ".

Автор модели – Ле Вьет Ань, группа КН2014-1

 

Встреча с родителями студентов

t
22 ноября на кафедре прикладной математики и информационных технологий при участии заведующей кафедрой, профессора Новожиловой Марины Владимировны, ведущих преподавателей кафедры состоялась встреча с родителями студентов специальностей "Компьютерные науки" (122), "Информационные системы и технологии" (126), "Автоматизация и компьютерно - интегрированные технологии" (151), по которым кафедра является выпускающей.

 

Бесплатная конференция для студентов

p
Предлагаем принять участие во всеукраинской научно-практической конференции «Будущий ученый 2017», которая пройдет 1 декабря 2017 года во Восточноукраинском национальном университете имени Владимира Даля (г. Северодонецк).
Тезисы необходимо отправить до 25.11.2017.

 

С Днем Рождения!

t
Коллектив кафедры прикладной математики и информационных технологий сердечно поздравляет старшего преподавателя Воеводину Марию Юрьевну с Днем Рождения!

 

Попробуй реализовать себя

pic
Вам предоставляется хорошая возможность попробовать реализовать себя в студенческой научной работе. Предлагается три направления, можно (и нужно) принять участие в каждом из них. Начинать всегда когда-то нужно, ведь ”не боги горшки обжигают”… Это очень интересно и этого вовсе не стоит бояться, тем более, что при выходе на дипломное проектирование каждый студент должен иметь печатные научные работы. Тем более, что вы всегда можете и должны рассчитывать на помощь и консультации преподавателей нашей кафедры, особенно ваших руководителей по дипломному проектированию. Нужно лишь попробовать. Хотя бы первый раз, и далее у вас все получится.

 

Мы начинаем КВН

p1
Студент группы СИНЖ 2016-1 Козак Андрей в составе команды «401-я» Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.М. Бекетова принял участие в фестивале-открытии 18 сезона Молодежной лиги КВН
 
 

 

Зустрічі викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем та кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми студентами

p1
10 листопада 2017 року викладачі нашого Університету доц. Евдокімов А. А. та доц. Поморцева О. Є. здійснили профорієнтаційний виїзд до загальноосвітніх шкіл м. Люботина № 2, 3, 4, 6, гімназії № 1 м. Люботина, а також Караванської школи. На зустрічах з майбутніми абітурієнтами були представлені спеціальності Університету, зокрема спеціальності кафедри Земельного адміністрування та ГІС та кафедри прикладної математики і інформаційних технологій. 

 

Общежитие - путь во взрослую жизнь

t
Преподаватели кафедры Прикладной математики и информационных технологий Бочаров Б.П. (куратор группы СИНЖ 2016-1) и Воеводина М.Ю. (куратор группы КН 2016-1) посетили общежития №4 и №5.
Оказавшись далеко от дома и от родителей, наши студенты смогли организовать свою жизнь комфортно и интересно. И учатся они, как правило, хорошо.
В общежитиях созданы все условия для учебы и отдыха. Есть спортзал, библиотека, кинозал, актовый зал, кафе, оборудованы душевые. В пятом общежитии репетирует и играет спектакли студенческий театр университета.

 

Сайт-портфолио на платформе Microsoft Azure

t
На кафедре ПМиИТ студенты специальностей КН и СИНЖ изучают и успешно применяют на практике новые облачные информационные технологии Microsoft Azure.
 
Студент группы СИНЖ 2015-1 Михаил Мережко создал свой сайт-портфолио на платформе Microsoft Azure.
 
 

 

Посещение Software and Computer Museum студентами специальностей «Компьютерные науки», «Информационные системы и технологии», «Системная инженерия»

image010
В октябре студенты первого и третьего курсов ІТ-специальностей нашего Университета вместе с преподавателями выпускающей кафедры прикладной математики и информационных технологий посетили музей программного обеспечения и компьютеров, который находится в Харькове, бизнес-центр «Капиталист».

 

Мы и ИТ-мир вокруг нас. Cool IT-meeting in Kharkov!

image007
Благодаря преподавателям нашей кафедры (Бочаров Борис Петрович, Новожилова Марина Владимировна), мы с ребятами посетили очень интересное и полезное мероприятие – Жизнь проекта 2.0, организованное IT-школой A-level Ukraine.
На этой конференции выступали представители ведущих компьютерных фирм нашего города с такими темами, как front-end и back-end разработка, веб-дизайн, управление проектами, тестирование, интернет-маркетинг, искусственный интеллект и т.д.

 

Геомодель театра «Глобус», Лондон

image001
В рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Театра «Глобус», Лондон.

Автор модели – Клименко Роман, группа КН2015-1у


 

Круглый стол «Современные методы защиты информации»

image001
На кафедре прикладной математики и информационных технологий (ПМ и ИТ) в рамках постоянно действующего научно-методического семинара кафедры состоялся круглый стол «Современные методы защиты информации».
В мероприятии приняли участие наши гости – ведущие специалисты кафедры защиты информации Запорожского национального технического университета канд. техн. наук доцент Козина Галина Леонидовна и канд. техн. наук, доцент Неласая Анна Викторовна.

 

Зустріч викладачів кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми абітурієнтами

picture
Завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (Пм і ІТ) Новожилова Марина Володимирівна та старший викладач кафедри Воєводіна Марія Юріївна зустрілися з учнями випускних класів та вчителями середньої школи № 62 м. Харкова.


День открытых дверей на кафедре ПМиИТ

picture
На кафедре Прикладной математики и информационных технологий прошел день открытых дверей. Абитуриенты и их родители узнали много нового и интересного.

 

Ми бажаємо бачити вас у складі дружньої студентської сім'ї нашого Університету

picture
Викладачі кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМ і ІТ) доцент Костенко Олександр Борисович, доцент Карпенко Микола Юрійович і доцент Дядюн Сергій Васильович чотири роки поспіль регулярно зустрічаються, виступають і проводять професійно-орієнтовну роботу серед студентів старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму та ряду інших технічних коледжів і технікумів м. Харкова.

3 жовтня 2017р. вони знову проводили агітаційну роботу щодо вступу до нашого Університету та виступали з презентацією спеціальностей "Інформаційні системи та технології", "Комп'ютерні науки" і "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", за якими кафедра ПМ і ІТ є випускаючою, серед студентів старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму, на потоках програмістів та користувачів ЕОМ.

 

Студія «Юних архітекторів»: спільні зусилля - відмінний результат

picture
Наприкінці вересня в рамках студії «Юних архітекторів» розпочала роботу творча майстерня по вивченню комп'ютерної графіки.
Ініціаторами проекту виступили кафедри Основ архітектурного проектування і рисунку (зав. каф. канд. арх., доц. Вотінов М. А.) і Прикладної математики і інформаційних технологій (зав. каф. д-р фіз.-мат. наук, проф. Новожилова М. В.).
Під керівництвом викладачів Коровкіної Ганни Аркадіївни і Карпенка Миколи Юрійовича наші студійці зробили перший крок до чарівного світу інформаційних технологій і цифрової фотографії.

 

Летняя программистская практика студентов специальностей КН и СИНЖ

модель
За время прохождения практики студенты групп КН 2015-1, СИНЖ 2015-1, КН 2016-1н, СИНЖ 2016-1у изучили и использовали для решения практических задач современные информационные облачные технологии Microsoft Azure.

Microsoft Azure — это полностью облачная платформа, в которой можно разместить существующие приложения. С ее помощью можно оптимизировать разработку новых приложений и даже расширить возможности локальных приложений.
Azure интегрирует облачные службы, которые необходимы для разработки, тестирования, развертывания приложений и управления ими, предоставляя все преимущества облачных вычислений.

 

Презентація наукового доробку викладачів кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМ і ІТ)

модель
На початку вересня наукова спільнота України традиційно проводить кілька міжнародних наукових конференцій з математичного моделювання та інформаційних технологій. Викладачі кафедри ПМ і ІТ приймають активну участь в організації та проведенні таких знакових для вітчизняного освітянського простору подій. Цього року вже вшосте наш Університет виступив співорганізатором Міжнародної науково-технічної конференції «Інформаційні системи та технології ІСТ-2017»

 

Геомодель главного аудиторного корпуса Национального технического университета "ХПИ"

image001
В рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель главного аудиторного корпуса Национального технического университета "ХПИ".

Автор модели – Сазонов Никита, группа КН2014-1

FaLang translation system by Faboba

FaLang Language Switcher

сайдбар

Новости с датой