Снимок 2

21го червня 2022 року на кафедрі Міського будівництва розпочався захист атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра та магістра за спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Міське будівництво та господарство».

За тиждень кваліфікацію бакалавр будівництва отримають 41 студент очної форми навчання та 3 студента магістра заочної форми навчання.

Снимок 1

Снимок 3

Снимок 4

Снимок 5

Кафедра Міського будівництва щиро вітає студентів з успішним захистом! Саме цей випуск буде першими приймати участь у відновленні нашої країни та улюбленого міста Харків!
Ми щиро бажаємо нашим випускникам мирного неба, щасливої долі, наснаги, терпіння, наполегливості, віри в краще майбутнє, любові та злагоди.

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki