Розпочато реєстрацію на творчі конкурси зі спеціальностей:

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
191 Архітектура та містобудування

Для дистанційної реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. свої документи.
Детальну інформацію про програму творчих конкурсів, графік проведення творчих конкурсів, інформацію про необхідні документи, приклади заяв та робіт можна подивитись за посиланням.
Інформацію про спеціальності для вступу можна знайти на сторінці Навчально-наукового інституту Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.
Кінцева дата прийому заяв та документів для реєстрації для участі у творчих конкурсах для спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація - 15.07.2022,
а для спеціальності 191 Архітектура та містобудування - 13.07.2022

Контактні особи:
+38 (050) 402-69-80  Оленіна Олена Юріївна (питання щодо проведення творчих конкурсів)
+38 (067) 347-25-74   Жигло Володимир Валентинович (питання щодо оформлення документів)

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki