1

2

3

4

Аспірантура

5

3 3

В умовах військової агресії російської федерації проти України наша держава зазнала багато збитків, які оцінюються у трильйони доларів США. Від початку військової агресії в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 4431 житловий будинок, 92 підприємства, 378 закладів освіти, 138 закладів охорони здоров’я, 8 цивільних аеропортів та 10 військових аеродромів, 7 ТЕС та ГЕС. 

Післявоєнне відновлення можливе лише за рахунок впровадження ефективних інвестиційних механізмів, розробки інноваційних інфраструктурних проєктів та архітектурних рішень, що необхідно створювати вже сьогодні. Рушійною силою відновлення країни має стати новий креативний клас – інтелектуальна та освічена молодь, що має відповідні навики та компетенції.
Проєкт «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови» є результатом взаємодії Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (Україна) та Університету Лафборо (Великобританія).
Суть проєкту полягає у розробці спільно з провідними українськими та британськими науковцями, фахівцями-практиками програми курсу «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови», спрямованого на формування навиків та кваліфікацій, які б дозволили у короткі терміни розпочати практичну розробку проєктів післявоєнної відбудови України.
Очікувані результати проєкту:
  • створення комьюніті молодих фахівців із креативними підходами до відновлення життєзабезпечення міст та територій для ефективної післявоєнної відбудови, 
  • забезпечення сприятливого соціально-економічного клімату на територіях, що постраждали від війни, для повернення туди людей, відновлення бізнесу, забезпечення їх соціальними гарантіями та комфортними умовами проживання.
  • формування навиків управління містами та територіями серед молоді як основи забезпечення післявоєнної відбудови, підготовки майбутніх фахівців у системі життєзабезпечення міст та територій,
  •  відбір та реалізація ідей розвитку територій в умовах післявоєнної відбудови та подальшого розвитку, впровадження проєктів територіального розвитку шляхом формування інвестиційно-інноваційного екопростору територій після війни, 
  • формування майданчику створення нової архітектури безпеки та соціально-економічного розвитку територій на Європейському континенті.
 
Посилання для реєстрації на участь у проєкті: https://forms.gle/xhnZBg41u2o45vdX8 
 
Інформація про організаторів проєкту: Університети Лафборо (веб-сайт: https://www.lboro.ac.uk/?external)  та ХНУМГ імені О.М. Бекетова (веб сайт: https://en.kname.edu.ua/) мають значні досягнення в області техніки і технології, посідають високі позиції у світових рейтингах, мають унікальний освітньо-науковий профіль управління містами та територіями.
 
Запрошуємо профільні асоціації, громадські організації, заклади та установи, фахівців, що працюють у системі управління територіями доєднатися до проєкту
 
Детальна інформація:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +380956911468 (WhatsUp)

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki

Моніторинг

Приєднання ХНУБА

Опитування

Банківські реквізити ХНУМГ

Стартап школа

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

Підготовчі курси ХНУМГ

е-кабінет

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Баннер енерго

На сайті 432 гостя та 0 користувачів