Зустріч викладачів кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми абітурієнтами

Завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (Пм і ІТ) Новожилова Марина Володимирівна та старший викладач кафедри Воєводіна Марія Юріївна зустрілися з учнями випускних класів та вчителями середньої школи № 62 м. Харкова.

Під час презентації спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Системна інженерія», «Інформаційні системи і технології», за якими кафедра ПМ і ІТ  є випусковою, майбутні абітурієнти дізналися про переваги навчання на кафедрі за цими сучасними спеціальностями та в Університеті в цілому.

Школярі щиро цікавилися умовами навчання, змістом дисциплін, що викладаються, а також перспективами професійного росту після закінчення вишу.Неабиякий інтерес викликала інформація про реалізацію планів кафедри щодо співробітництва з провідними ІТ компаніями м. Харкова, та можливості участі в поза аудиторних заходах кафедри разом із студентами.

Такі зустрічі викладачів кафедри з випускниками і педагогічними колективами середніх шкіл та технікумів м. Харкова та області є регулярними, що сприяє зміцненню іміджу кафедри та дає змогу обміну педагогічним досвідом з колегами.
Кафедра ПМ і ІТ запрошує випускників до вступу в Університет задля отримання сучасної професії та впевненості в майбутньому!