22Викладачі кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМ і ІТ) доцент Костенко Олександр Борисович, доцент Карпенко Микола Юрійович і доцент Дядюн Сергій Васильович чотири роки поспіль регулярно зустрічаються, виступають і проводять професійно-орієнтовну роботу серед студентів старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму та ряду інших технічних коледжів і технікумів м. Харкова.

3 жовтня 2017р. вони знову проводили агітаційну роботу щодо вступу до нашого Університету та виступали з презентацією спеціальностей "Інформаційні системи та технології", "Комп'ютерні науки" і "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", за якими кафедра ПМ і ІТ є випускаючою, серед студентів старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму, на потоках програмістів та користувачів ЕОМ.

1117

Цей навчальний заклад відрізняється якісною підготовкою своїх випускників, з ним підписаний договір про співробітництво та вже декілька років нас зв'язують добрі стосунки.

У вступні компанії 2016 та 2017рр. 77 випускників радіотехнічного технікуму подавали документи до вступу в наш Університет на спеціальності кафедри ПМ і ІТ.

Випускники Харківського радіотехнічного технікуму 2018 року виявили інтерес до нашого Університету та зацікавленість у цих спеціальностях.

Ми чекаємо їх на День відчинених дверей 7 жовтня 2017р. та у недалекому майбутньому бажаємо бачити їх у складі дружньої студентської сім'ї нашого Університету!

2123