Чергова зустріч з майбутніми вступниками відбулась у місті Чугуєві

Кандидат технічних наук, доцент кафедри Білогурова Ганна Вікторівна у складі профорієнтаційної команди Університету прийняла участь у зустрічах з випускниками чугуївських шкіл, де розповіла про досягнення кафедри прикладної математики і інформаційних технологій (ПМІТ). Ганна Вікторівна ознайомила їх з особливостями спеціальностей 122 "Комп’ютерні науки", 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", 126 "Інформаційні системи та технології", за якими кафедра ПМІТ є випусковою.

Зустрічі були проникнені духом творчості та натхнення репінської батьківщини.

Школярі слухали уважно та аплодували кожному доповідачу. Вони зацікавились спеціальностями та умовами навчання Харківського національного університет міського господарства імені О.М. Бекетова та виявили бажання найближчим часом обов’язково його відвідати.