Поздоровляємо з виходом монографії!

Одним з наукових напрямів кафедри є математичне моделювання, методичне та програмне забезпечення оптимізаційних задач управління ресурсним потенціалом комунальних підприємств мегаполісу, які функціонують в умовах динамічного середовища. Сучасне узагальнення результатів цього наукового напряму містить нещодавно опублікована монографія Багатокритеріальна оптимізація ресурсного забезпечення відновлюваних робіт на інфраструктурних об’єктах. У даному дослідженні авторським колективом в складі завідувача кафедри доктора фізико-математичних наук професора Новожилової Марини Володимирівни та кандидата економічних наук Чуб Ольги Ігорівни реалізовано підхід, в рамках якого розроблені інструментальні засоби планування ресурсного потенціалу на основі побудови оптимальних планів розподілу ресурсів, класифіковані типи невизначеностей, які впливають на функціонування підприємств в сфері водопостачання та водовідведення, а також обґрунтовані методичні рекомендації щодо підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу підприємств.

У вступному слові до монографії Генеральний директор КП «Харківвводоканал», Панов Віталій Володимирович відмітив актуальність роботи, яка відповідає викликам часу щодо розробки математичних моделей та оптимізаційних методів управління ресурсним потенціалом, потреба в яких стає дедалі більшою.

Поздоровляємо Марину Володимирівну та Ольгу Ігорівну та бажаємо подальших творчих успіхів!