Зустріч студентів кафедри Прикладної математики та інформаційних технологій з майбутніми роботодавцями

Кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій провела профорієнтаційну зустріч для студентів з представниками ТОВ НВО «Вертикаль». Компанія «Вертикаль» з березня 2000 року веде активну успішну науково-технічну і виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для видобутку нафти.

Гостями кафедри були талановиті представники компанії: HR-менеджер Юлія Багрянцева та керівник групи «Робот» Павло Трофимов. Було подано вичерпну інформацію щодо діяльності компанії в сфері електротехнічної галузі та IT-індустрії. «Вертикаль» -– виробник економічного обладнання для різних галузей промисловості: нафтогазовидобувної галузі, житлово-комунального господарства, гірничодобувної та хімічної галузей.

Високотехнологічне обладнання Компанії призначено для розв’язання складних технологічних задач, пристосовано для зовнішніх систем віддаленого управління та автоматизації.

У процесі проектування, розробки та впровадження лінійки своїх унікальних продуктів Компанія залучає професійних розробників програмного забезпечення, алгоритмистів, спеціалістів з електроніки, програмістів мікроконтролерів.

Студенти виявили неабиякий інтерес до поданої інформації від майбутнього роботодавця.

Були задані різноманітні питання щодо можливостей працевлаштування, можливостей кар’єрного зростання, реалізації ІТ-спеціалістів, рівня заробітної платні у компанії та майбутнього розвитку спеціалістів компанії.

Представники компанії Вертикаль окремо розповіли про унікальний досвід роботи зі студентами, компанія пропонує оплачувані стажування, проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

Ця зустріч є першим кроком співпраці провідної виробничої компанії ТОВ НВО «Вертикаль» з Університетом з метою удосконалення процесу підготовки висококваліфікованих професіоналів за спеціальностями 122 - Комп’ютерні науки, 151 - Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 126 - Інформаційні системи та технології», з яких кафедра Прикладної математики та інформаційних технологій є випускаючою, та запорукою ефективного настроювання навчальних планів цих спеціальностей на поточні та перспективні потреби ринку праці.