Зустрічі викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем та кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій з майбутніми студентами

10 листопада 2017 року викладачі нашого Університету доц. Евдокімов А. А. та доц. Поморцева О. Є. здійснили профорієнтаційний виїзд до загальноосвітніх шкіл м. Люботина № 2, 3, 4, 6, гімназії № 1 м. Люботина, а також Караванської школи. На зустрічах з майбутніми абітурієнтами були представлені спеціальності Університету, зокрема спеціальності кафедри Земельного адміністрування та ГІС та кафедри прикладної математики і інформаційних технологій. Андрій Анатолійович та Олена Євгенівна у супроводі кращого студента кафедри Данили Коня, який є випускником загальноосвітньої школи № 4 м. Люботина, провели презентацію профорієнтаційних матеріалів щодо роботи в Університеті школи юного геоінформатика, надали інформацію про перебіг спільних міжкафедральних проектів стосовно створення єдиного інформаційного простору міста: ІТ-Start та IT-School.

Плідна, відверта розмова викликала щиру зацікавленість серед учнів 10-х та 11-х класів. Хлопці та дівчата отримали запрошення до найближчого Дня відкритих дверей Університету, заповнили анкети для подальшої співпраці та участі у профорієнтаційних заходах кафедр. Маємо надію, що багатьох із них ми незабаром зустрінемо як абітурієнтів!